Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Leden 2011

Moje posedlost - FF

31. ledna 2011 v 21:41 | Tifa |  Final Fantasy
Ne - není to Fan fiction (ikdyž to by se meti mé posedlosti dalo zařadit také xD) FF znamení FINAL FANTASY <3 (áááhhh buší mi srdce jen to vyslovím...(perex)

SB

31. ledna 2011 v 14:53 | Tifa |  SB

Ano můžete mě požádat o zařazení mezi SB (pokud jste dostatečně psychicky narušení xD), ale musíte splňovat moje ne moc velké podmínky xD

Podmínky:
---- xD Né opravu, nic moc nemám... Jen děti, prosím Vás, komentujte mi články, ke kterým máte opravdu něco říct! Komentáře typu "ahoj, jak se máš?" nebo "obíhám" mě moc netankujou!!! Jasné? To je dobře xD

Takže jestli chcete:
1.) Přezdívka
2.) Blog
3.) Máte ještě něco dalšího? Mě nic nenapadá xDD

Děkuji to je vše :) Tifa

Japonská restaurace = ^ ^ =

31. ledna 2011 v 14:20 | Tifa |  Mluvím já
Ne nebudu tady popisovat jak má vypadat japonská restaurace, ale! V našem městě (Brno 4ever <3) otevřeli restauraci KODÓ (ano japonská restaurace xD) Více po perexem...

xD - Jinak to vyjádřit nejde!

30. ledna 2011 v 21:05 | Tifa |  Hablahabla
Právě sem umřela......Smíchy xD 

,,To se mi líbí" xD

28. ledna 2011 v 20:26 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Dámy a pánové přišla kámoška múza :-) a tohle mi pomohla vytvořit! Moc se mi to líbí (ano samochvála smrdí xD) a nemůžu se na to vynadívat...A jak už jsem říkala TADY, originál vypadá mnohem líp než fotka... Je to mladičká Konan..Je to opravdu těžké poznat, když na hlavě nemá tu krásnou papírovou růži...

Konan
Vytvořeno u písně Fuckin Perfekt od P!nk (já tu holku miluju :-)) A ten song je dokonalej...

  

Když se sen splní - recenze + 1.díl

25. ledna 2011 v 18:54 | Tifa |  Když se sen splní
Takže, rozhodla sem se dát sem povídku…Je to ta největší trhárna co existuje. Je to spíš pro pobavení xDDD Když sem to po půl roce četla mlátila sem smíchy hlavou o zeď a říkala si jak sem do toho Naruta byla zažraná. Takže hezké a směšné počtení.

Postavy: Shikamaru (17), Sasuke (17), Temari(17), Sakura (16, zatím) a další…
Žánr: Já nevím, ale asi romantika, fantasy, akční xD
Poznámka: Neobvykle trapnéé :D a taky, v příběhu se budou objevovat závorky, které jsou vyhrazené pro mé poznámky xDDD Proto je prosím přehlížejte. Jo a ještě: Magorskej název
O co jde: Sakura a Temari jsou velký kámošky. Obě bydlí v Konoze i se svýma rodinama. Obě jsou Medičky. Temari se od dětství zná se Shikamarem, do kterého je už dlouho zamilovaná, ale bojí se mu to říct. Sakuřin příběh už známe. První den na akademii se zakoukala do Sasukeho a vznikla láska jako trám. Teda aspoň z její strany….


Když se sen splní
Temari jako každý ráno ještě chrápala v posteli. V poklidu plavala v říši snů dokud...Puf..Ááá…Bác…
,,Kotetsu! Izumo!" křičela Temari poté co se leknutím rozplácla na zemi.
,,Volá tě Tsunade!" řekne Kotetsu. Izuma jen dodá, že by si měla pohnout a už jsou fuč.
,Tak to bylo rychlé´ pomyslela si Tem a už se zvedala ze země. Oblékla se a už si to odkráčela ke Kage-kanclu.

Slušně zaklepala, a když se ozvalo hlasité ,dále´ vešla dovnitř. Spatřila Sasukeho, Naruta, Kakashiho, svojí kamarádku Sakuru, Asumu, Chojiho a…S-s-shikamara. Kdyby neměla silnou vůli a dostatečné základy herectví, už by se přinejmenším válela na zemi s otevřenou pusou a louží slin pod sebou..
,,Omlouvám se Godaime…." Víc radši neřekla a čekala co se bude dít.
,,Mám pro oba tými mise.." začala Tsunade ,,V obouch případech jde o mise typu B. Vaši kapitáni už mají všechny potřebné informace. Sakuro už jsi dlouho na žádné misi nebyla, doufám, že to zvládneš." Mrkla na Sak.
,,Spolehněte se, Tsunade-sama" ujistila ji.
,,A teď ty Temari! Ino je v nemocnici, proto za ní na tuto misi zaskočíš.(zvláštní náhoda, co?) Souhlasíš?"
,,Samozřejmě, samozřejmě.." vychrlila. "…teda, myslím, že..jako….že jsem dlouho neměla misi takže sem moc..ráda." doplnila na oko nezaujatě.
,,Dobře. Rozchod!!!"

,,Naruto, Sasuke, Sakuro! Za hodinu na hlavách Haagů, jdeme do sněžné dělat doprovod feudálnímu pánovy. (opravdu nevím jak mě to napadlo xD) Vezměte si s sebou jen potřebné a hlavně teplé oblečení." Dořekl venku Kakashi a zmizel.
,,My si dáme sraz za půl hodiny před bránou. Směr: Suna, musíme Kazekagemu předat informace o aktuální poloze Akatsuki.(Kazekage je někdo neznámej, jelikož Gaara bydlí s Tem v Konoze) Všechno jasné?" dopověděl Asuma, vytáhl paklík cigaret, hned si jednu zapálil a odešel.

,,Temari-san, Sakura-san!!" volala svým tichým hláskem Hinata.
,,Ahoj Hinato." Pozdravila Sakura.
,,Tohle Vám posílá Hokage-sama. Říkala ,prý jen pro jistotu´" napodobila Hinata Tsunade a předala holkám lahvičku s jakousi vodou.
,,Co je to?" zeptala se Temari.
,,Težko říct, prostě jsem vám to měla dát" odpověděla Hin.
,,Fajn díky" řekla s úsměvem Sakura.

,,Hele Sakuro-chan? Máme ještě nějakej čas, nezašla bys se mnou na rámen?" zeptal se Naruto.
,,No…promiň N-Naruto já musím…rychle domů" Snažila se ho odbýt Sakura, věděla ale,že je to nemožné….Temari, Shikamaru a dokonce i Sasan, si všimli toho posmutnění ze strany Hinaty.
,,Ááchjóóó..Naruto pochop už prosím,že Sak nemá zajem….A radši se jukni vpravo!" řekla Temari. Shikamaru si nemohl odpustit uchechtnutí.
,,Huh?" zmohl se Naruto na jedinej citoslovec a už se otáčel doprava kde viděl Hinatu jak celá červená klopí hlavu k zemi. Ale nebyl by to Naruto kdyby to nepochopil. Podíval se na všechny nechápavím pohledem. Všici zakroutili hlavou.
,,Temari chce říct, že tam by si určitě našel někoho kdo by s tebou rád šel" dořekl myšlenku Shikamaru. Naruto to konečně pochopil a už táhl Hinatu směr Ichiraku Ramen. Všichni se začali smát.
Pokračování příště!

Zetsu-san aneb NUDA ve školních lavicích

25. ledna 2011 v 18:06 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Jojo...jááá se prostě ve škole nudím tečka! Ale když už se nudíš, zabav se sama, un? Takže něco takového vzniká když máme Dějepis, Český jazyk a další takové záživné předměty...


(Zetsánek :-) starší kousek)

Zetsu
Barevnej Zetsu
No není ten jeho kukuč prostě cute? :-*

Co je Anime?

23. ledna 2011 v 20:32 | Tifa

Z mého hlediska: Anime je ta nejúžasnější věc na světě! :-*
Anime

Z jiného hlediska

Určeno pro ty co nikdy nelyšeli pojem ,,Anime a Manga" (pfff nechápu xD)Anime je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga (manga je japonský výraz pro komiks, ze kterého se vyvinulo jméno pro charakteristický styl kresby, mangaka je pak člověk, jež mangu kreslí) Je zvykem dělit anime na TV seriály, OAV (Original Animated Video) seriály a filmy. Anime pochází z Japonska, kde je také zdaleka nejrozšířenější, a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí.

Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií, mezi nejznámnější patří studio Ghibli, Gainax, Pierrot, nebo BONES.

Zdroj: TADY