Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Únor 2011

Býk a Sex aneb Venuše to v posteli umí!

27. února 2011 v 17:00 | Tifa |  Hablahabla
Včera odpoledne jsem si udělala malý výlet do NC Královo Pole (došli nám šampóny xD) Zbalila sem peníze a vydala se do Tesca. Když už jsem měla vše co jsem potřebovala, chtěla jsem odejít. Ale! Když jsem mířila k jezdícím schodům, nedalo mi to a vlezla jsem do levných knih. Narazila jsem na knížku (takovou malou, každý normální člověk by ji přehlídl xD) Býk! Bylo to knížka o tomto znamení zvěrokruhu. A já, jakožto to úžasné zvíře, které by mělo znázorňovat moji podstatu, jsem si ten blábol prostě musela koupit.Zašla jsem do číny, dala si nudle a začala číst. byla jsem už v půlce (docela zajímavé) knížky, když v tom jsem narazila na kapitolu Býk a sex! (perex)

Crying Fragile Butterflies - recenze + 1/3

27. února 2011 v 12:44 | Tifa |  Crying Fragile Butterflies
Tááákže: Je tu první jednorázovka. No ona to tak úplně jednorázovka není - prostě je rozdělená do 3 částí. Jelikož už ju mám skoro dopsanou další dva díly se tu objeví rychle! Je to strašný PSYCHO - prostě jsem to psala když jsem měla depku!

Postavy: Tifa (já xD), Meidý (kámoška), Shikamaru, Naruto, Sakura, Ino, atd...
Tak tady to máte! Jeto prolog a první díl!

Prolog


Jak se člověk cítí, když ztratí něco neuvěřitelně cenného? Myslíte, že to víte? Máte vůbec představu jak moc to bolí? Jediný člověk který to ví, je ten, který tuhle bolest okusil... Když se cítíte opravdu na dně, počasí vám nahrává, pomoc nikde, tak co v tu chvíli uděláte???


Fúúúúú

27. února 2011 v 12:22 | Tifa |  SB
Mám další 2 spřátelené blogy:

Elwenkaa - ZDE
Moc se mi líbí povídka Začalo to šmírováním :-)

Luchia - san - ZDE
Luchia strašně krásně kreslí :-) Povinně pochválit!

No a tady jsou diplomy:

Pro Elwenku :-)


A pro Luchiu :-)A tady je pro mě od Elwen: Děkuji moc se mi líbí :-)New S*B

26. února 2011 v 11:57 | Tifa |  SB
Tifa má nevé SB! Moje nová sestra se jmenuje Naruta - chan a její blog je ZDE!
Píše moc pěkné povídky a celkově má moc hezky zavedený blog. Takže vřele doporučuji! xD

A tady už je diplom ode mne:
Doufám, že se bude líbit :-)

A tady je (jak jste jistě poznali xD) diplom pro ME!
Děkuji je moc pěkný! :-)

Když se sen splní 4

26. února 2011 v 11:28 | Tifa |  Když se sen splní

,,Ten jíl, musel být nějak…"
,,Byl v něm jed!" přerušila Asumu Temari.
,,Cože?" vykřikli oba zaráz.
,,Jed, který se dostane do těla přes rány a rozptýlí se v krvi. Cílem je paralyzovat celé tělo a následně zničit každou buňku v těle." Skončila Temari. Snažila se Chojiho dál léčit, ale bylo to marné.
,,Žádnej protijed s sebou nemám a na takové zranění obyčejné lékařské schopnosti nestačí


Tifa or Aerith - recenze

26. února 2011 v 10:43 | TifaTifa or Aerith
Věčné rivalky Tifa Lockhart a Aerith Gainsborough vedou válku už velice dlouhou dobu... Bojují o vše: Od místa v jídelně, až po dobré známky z matematiky. Ale největší boj, který víc a víc šíří jejich nenávist, je boj o srdce jejich vyvoleného. Cloud Strife! Tak zní jméno onoho chlapce, do kterého jsou obě děvčata zamilovaná.
Jak to dopadne? Kdo získá jeho strdce?

Nová Anime a spousta dalších ( i nepříjemných) věcí

25. února 2011 v 22:11 | Tifa |  Mluvím já
Vážení a milý,

NANA - tak zní název anime, která je pro mě novou a také naprosto úchvatnou. To si totiž takhle doma nemám co dělat - zapnu animax xD - zrovna běží anime s český dabingem, a já už automaticky říkám: OMG! (to je z toho Naruta - když mám špatnou náladu, vždycky kouknu na Naruta s českým dabingem - a hned je mi líp xD) ALE! Když se zaposlouchám (což teda obvykle nedělám) tak zjistím, že je to pro mě něco strašně neznámého...A tak dále, a tak dále - a rodí se nová posedlost!
Tím chci říci, že začínám sledovat tuto skvostnost a oznamuji, že se tu určitě něco kolem ní objeví! To, že jsem v nadpise uvedla "spousta dalších nepříjemných věcí" se samozřejmě nevztahuje k téhle části mého výkecu!

Už mám nápady na povídku Story About... Ale opravdu se mi do toho nechce, když vím, že si to nepřečetl jedinej člověk! Takže s touto povídkou mám asi nachvíli pauzu... Za další: Chystám se pustit do tzv. jednorázovek, kterých mám v hlavě miliardy. Jenže lenost je lenost. No na tom ještě zapracujeme.

Pak se tu taky objevilo nové SB: Má milá Yaraki- sempai! Odkaz na její blog najdete vlevo v nabídce. Doporučuji, protože Yaraki umí neskutečně krásně malovat - a to není ani zdaleka její poslední kvalita! xD Diplom - neudělám - taky nedělá :D

No takže to shrnu:
1.) Jdu stahovat Nanu!
2.) Vrhnu se na jednorázovky!
3.) Budu držet naštvanost za tu povídku!
4.) A přestanu psát tenhle článek, protože mě to nebaví a ještě k tomu to nikdo nečte! xD

Dobrou noc! Vaše ,,neuvěřitelně dobře" naladěná Tifa
PS: Je to hrůza, ale nejde mi dělat odstavce! Omluvte tedy prosím nepřehlednost článku!

P!nk

21. února 2011 v 9:50 | Tifa |  Music and Films
Jestli nevíte o koho jde, tak si něco udělejte! Né kecám - nemusíte xD Představuji Vám moji zpěvačku číslo 1* Všichni ji známe pod pseudonymem Pink.

Miluju její hudbu, protože má děj. Promlouvá k lidem a krásně se poslouchá. Taky na ní zbožňuji, že narozdíl o popových hvězdiček (Justin Bieber) nebo Disney ,,zpvěváků" se nebojí sama sebe zesměšnit v některém videoklipu. No řekněte mi - udělala by to nějaká jiná celebritka? Má ty nejúžasnější klipy xD Prostě je to strašně praštěná holka (ach...kéž bych jí někdy potkala)

Dám vám sem o ní několik základních údajů a taky moje favority (songy):


Story about... - recenze

21. února 2011 v 9:30 | Tifa |  Story About
Včera kolem půl 12 v noci jsem dostala nápad... A vzniklo z toho todle. Nejspíš se z toho vyhlube ,,dojááák" xD ALE! Nebudu to psát, když se tady neobjeví aspoň jeden komentář (ne kecám, psat to budu i tak, ale ty komentáře chci) A ještě něco: potřebuji poradit, koho do hlavních rolí? Jen lidi z Naruta, máte to v anketě...Ale kdyby vás napadl někdo jiný - popřemýšlím o tom...Takže děkuji a snad se bude líbit...:-)


Zpátky s úžasnou náladou

12. února 2011 v 17:37 | Tifa |  Mluvím já
Jsem zpět z lyžáku a (jak už jste se nejspíš dozvěděli z názvu xD) mám super náladičku :D

Prostě jako poslední lyžák na základce, to nemělo chybu xD...Takovou srandu už jsem si neužila - no ani nepamatuju. Celej týden byl skvělej. Nejen, že jsme nemuseli jak naprostí magoři stavět na sjezdovce za sebou, jak na popravu, ale i učitelé byli naprostu krutě v pohodě xD Taková sestava kantorů se jen tak nevydí xDxDxD 

A ikdyž sem si myslela, že když pojedem s 8ákama, tak to bude pěkně na *** (nic xD), bylo to super..Ale to už jsem asi říkala. Z toho plyne, že se neumím vyjadřovat xD No co už...

Kluci z 8.B se chovali 100x líp, než ti naši... A ty hlášky co tam padali xD No kdybyste tam byli pochopili byste. Některá se určitě objevím v menu... Nejlepčí byli sázky. Nejdrsnější asi sázka o jednoho kluka stylem ,,Kdo první sbalí Řůžu!" (ten dotyčný se jmenoval Řužička xD) :-) A ,,Piškotéka" (ano je to diskotéka) xD Vály jako je Míša David, ABBA, Pomáda a další...Celej další den mi v hlavě znělo ,,..na kolena, na kolena, na kolena, jéééé jééé jéé.." xD a taky ,,když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap". No prostě paráda.Takže shrnuto a podtrženo: Tento týden mě jen tak nikdo nezkazí a vzpomínky zůstanou. Ach *drží se u srdce* :D Úža týden s mým Ťutinkem (Anička xD) a Tinušou (Tina xD)

Tifa - holka v dobré (skvělé) náladě 

Joo já...

12. února 2011 v 17:12 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Toto jsem já...Nebo takhle si alespoň představuji svoji podobiznu ve fantasy světě...Vypadá to hrůzně, ale kupodivu se mi to líbí - nééé kecám: je to hnusný xD To oblečení je trošku jinačí než jsem chtěla, ale co už xD Příště se musím oblíct do něčeho žlutýho nebo zelenýho :-) Takže tady to máte...

Me 2
(perex)Když se sen splní 3

12. února 2011 v 16:48 | Tifa |  Když se sen splní
Mno takže po dlouhé době zase pokračování příběhu alá ,,V šesté třídě jsme se zamilovali do Naruta xD" Ignorujte prosím, že má Temari vodní živel (tahle povídka byla původně psaná ne mě a moji kmošku, a voda je můj element) A moc se mi nesmějte (jestli to teda někdo bude číst xD)Pápá lálá na L.V.K.

6. února 2011 v 5:58 | Tifa |  Mluvím já
Happy
Od 6.2 do 11.2 budu mimo veškerou civilizaci....Jedu se třídou na lyžák :D Juchůůůůů....Takže tento týden tady opravdu nic nečekejte, ale slibuju, že až se vrátím, nebudete stíhat ty články číst (ježiš to sem zase něco řekla xD)

Takže sbohem a držte mi palce ať se na tom snowboardu (na kterým se budu už dneska učit) nezabila xD...


NY

Dobrá náladička aneb je tu další SB

2. února 2011 v 19:27 | Tifa |  SB
Mám teďkom strašnou radost...Jak už jste se asi dozvěděli v názvu, že jo, tak mám nové SB xD

Když se sen splní 2

1. února 2011 v 20:47 | Tifa |  Když se sen splní
,,Shikamaru! Nezapomeň pouzdro!!!" okřikla matka svého syna a už
ho po něm házela.
,,Jistě, jistě..To je otrava." Nadával pro sebe a připravený odcházel z domu. Šel po ulici směrem k hlavní bráně. Zašel se podívat jak je na tom Choji, ale zjistil jen, že se šel ještě najíst xD. Proto se rozhodl zajít za Temari a zjistit jak je na tom. Zahne do uličky kde by měl být její byt. Dojde ke dveřím a slušně zaklepe. Nic se neozývá, proto zkusí znovu.
,,Nic!" vzdychne. Zkusí to znova…A znova..A…pak už mu to začne lézt na nervy. Začne kopat a bušit do dveří, div se nerozbijí, a konečně se ozve sladké milé..
,,TAK DO PR***E POČKEJ!!!" Shikamaru se lekne a uklidní se.

V zápětí se otevřou dveře a v nich stojí blondýnka, pouze v ručníku a rozpuštěnými vlasy. (Vyděl někdy někdo Tem s rozpuštěnýma Vlasama?:-D)
,,Gomen, já jen…Shikamaru? Co ty? Ehmm jako tady??"červenala se Tem.
,,Jen jsem se přišel podívat jak jsi na tom?" Temari ho pozve dál. ,,…a vidím, že už máš jen 10 minut a pořád si v....ručníku" začervená se tentokrát Shikamaru.
,,Hele chlape! Já všecko stíhám…Mrkej jak tady za 5 minut budu!" smála se Temari a zmizela ve svém pokoji. Shikamaru si sedl na pohovku a prohlížel si rodinné album, které měla Tem na stole. Kupodivu netrvalo dlouho a Temari vylezla z pokoje v černém přiléhavém tričku s dlouhým rukávem a černých tříčtvrťákach. V ruce měla čelenku se znakem Konohy.
,,Hmmm…Sluší!" podotkl Shikamaru.
,,Prosím?"
,,Já jen, že takhle by mělo vypadat oblečení na misi. Dokonalé maskování." Směje se Shikamaru.
,,Tak tohle řekni Sakuře.." směje se Tem s odkazem na její růžové oblečení. Zavázala si čelenku.
,,Můžem?"
,,Můžem!" a už byli venku na ulici. Došli k bráně kde čekal Asuma a Choji. Vyrazili.

Sakura měla víc času než Temari, ale moc se snažila vypadat dobře, tudíš to nakonec dopadlo stejně jako u Tem. Pořád nevěděla co na sebe. Myslela na to, aby její oblečení nebylo…no prostě, že se moc snaží, ale naopak, aby nevypadala jak lóser. Když konečně vytvořila nejlepší kombinaci (což bylo vtipně její normální oblečení) vyrazila. Dorazila první.

Teda ne! Sasuke tu byl taky.Opřený o strom, s nasazeným cool výrazem, vypadal otráveně. Pozdravila ho a sedla si pod strom naproti němu. Tím ale jejich konverzace nekončí.
,,Sluší ti to!" řekl klidně Sasuke. Sakura se zarazila. Nemohla uvěřit, že Sasuke Uchiha tohle vydal ze svých úst. Zachovala chladnou hlavu.
,,To bylo divný." xDDD
,,Co jako?"
,,No já nevím…To co si teď řekl?"
,,Nemůžu?"
,,Samozřejmě že můžeš, to holku vždy potěší.Ale od tebe bych to nečekala."
,,Jen sem řekl svůj názor." Sukura se usmála a se zvýšeným sebevědomím se opět v klidu vrátila do světa své fantazie.

,,SAKURO-CHAAAN!!! Sasuke.." Křičel Naruto když běžel po hlavě Yondaimeho. Sakura mu uštědřila ránu a začala se sním bavit.
,,Tak co rámen s Hinatou?" vyptávala se.
,,No fajn, ale Hinata teda moc velkej jedlík není."
,,Nikdo není větší žrout než ty!" smála se mu.
,,He he..Ale pořád nechápu proč se vždycky tak začervená když se na ni podívám?!?!"řekl Naruto.
,,Ty si takovej idiot, že to ani není možný." Vložil se do řeči Sasuke. Sakura si myslela, že ji z Naruto trefí.
,,Kde sakra ten Kakashi vězí!!!???!!!" ptal se už po několikáté Naruto.
,,Ale vždyť ho znáš. Přijde o hodinu později a vymyslí si nějakou trapnou výmluvu jako cituji: ,Uviděl jsem starou paní a tak jsem jí pomohl s nákupem´nebo , Ztratil jsem se na cestě života´" konstatovala vtipnýn podtónem Sakura. Sasuke se začal smát a dodal.
,,Jo nebo ,Přes cestu mi přeběhla černá kočka a tak sem to vzal delší cestou´" všichni se začali smát. Sasuke se koukl na Sakuru a věnoval jí snad ten nejkrásnější úsměv, který kdy dokázal Uchiha vyplodit.

,,PUF" a byl tam Kakashi.Všichni napjatě čekali co řekne.
,,Promiňte, potkal jsem na ulici dívku a tak jsem zatančil." Sasuke vyvalil oči, Naruto se zhroutil na zem a předstíral, že omdlel a Sakura se taktéž svalila na zem, ale v důsledku ohromného návalu smíchu.
,,Tak..To jsem se.. ne-netrefila" vydala ze sebe přes smích. Dále to neprodlužovali a vydaly se směr Sněžná.

To už ale Temari běžela lesem mezi Konohou a Sunou. Běžela hned za Asumou. Vzadu byl Shikamaru a Choji.Asi spolu vedli nějakou záživnou debatu. Temari rázem zbystřila a dohnala kapitána.
,,Asumo-sensei?"
,,Já vím sledují nás už čtvrt hodiny." Dořekl to za ní.

Tak co? Kdo sleduje tým 10? A podaří se Sakuře získat sasukeho? To vše možná v příštím díle. xD

Ája - Jubilejní první SB

1. února 2011 v 20:37 | Tifa |  SB
Opravdu se tak stalo a někdo měl dost odvahy se stám mým první ,,SBčkem" Je to Ája...Její blog - TADY! Najdete tam spoustu krásných povídek na téma anime...Hlavně Sasusaku a taky Yaoi....Takže vřele doporučuji xD

Tady je diplom pro Áju:

A tady je od Áji pro mě xD