Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Když se sen splní 5

10. března 2011 v 19:27 | Tifa |  Když se sen splní
Opravdu jsem to nechtěla udělat, ale udělala....Nenávidím kýče!!! Ti co mě znají osobně to ví, ale já Vám to říkám, protože lidi to v povídkách mají rádi....No nic tak si to přečtěte, možná zjistíte, co jsem myslela xD Příjemnou zábavu (při sledování pořadu... xD)Pomalinku ťapala ke svému stanu, tak, aby jí nikdo neslyšel.
,,Kde si byla?"

Sakura se dost lekla a taky už chtěla křičet, když v tom ji dotočný, co ji vylekal, zacpal pusu.
"Klid, vzbudíš ty dva!" řekl tiše hlas patřící Sasukemu. (jaká neuvěřitelná náhoda, že? xD)
"Co tady sakra děláš?" zamračila se Sak, když už ji Sasuke pustil.
"Nemohl jsem spát, tak jsem se sebral a šel se projít." Odpověděl.
"Tak to jsme na tom stejně." ,Nemůže spát, a co teď tady budeme dělat. Určitě něco zmrvím.´ Pomyslela si.

"No zřejmě už ses vracela, takže dobrou noc."
"No vlastně si myslím, že bych tomu asi moc nepomohla." Povzdychla si.
"Copak tě nenechalo usnout?"
"Myšlenky." Odpověděla snivě. " asi už jich bylo tolik, že pro ně nezbylo místo. Sesypaly se na mě, všechny naráz a prolínaly se před očima. Promiň, zřejmě už spíš." Poškrábala se na zátylku.
"Ne vůbec," ubezpečil ji Sasuke. "Vlastně máš asi pravdu, tohle se mi stává často. Ale spíš jsou to takový úkoly, jestli mi rozumíš? Mám nutkání je splnit, ale ještě jsem nenašel cestu." Povídal do tmy Sasuke.

Chvíli jen tak stáli a mlčeli. Oba přemýšleli nad tím svým. Byla krásná teplá noc. Měli štěstí, že ještě nejsou na hranicích Snežné. Nyní by byla skvělá příležitost mu říct co cítím, říkala si Sakura. Ale proč by měla? Jen by se vystavila další trapné a obtížné situaci. Teď když si se Sasukem docela rozumí. Proč to kazit? Rozhodla se, trápit se dál.

"Možná, je to tím, že neustále myslím na zbytečný a věci, o který bych se vůbec neměla zajímat." Zahleděla se Sak do tmy. "Tím, že jsem pořád mimo, ubližuji rodičům. Vždy tátu něčím zklamu." Povzdychla.
"Když jsem měl rodiče, táta se zajímal jen o mého staršího bratra. Proto jsem usilovně dřel, abych ho něčím zaujal. Někdy jsem už ztrácel naději, ale ukázalo se, že mě táta miluje stejně jako bratra. Každý rodič by měl mít rád své děti. I tvůj táta tě určitě nadevšechno miluje. Věř mi." Dokončil větu Sasuke a pořád se díval Sakuře do očí.
"Věřím ti." Nemohla Sak uvěřit jak krásně mluví. Ale pak aniž by chtěla. "Už bychom měli jít spát." Řekla.
"Máš pravdu, zítra už půjdeme po území Sněžné. Budeme na tu cestu potřebovat sílu." Uznal Sasuke a oba se vraceli do tábora.

Sakura došla až ke svému stanu, Sasuke ji doprovodil. Jako správný gentleman, odhrnul plachtu a pohybem ruky naznačil, aby vstoupila. Usmála se na něj a dala mu něžnou pusu na tvář.
,Panebože, co jsem to udělala. Ááá když já tak chtěla. Doufám, že se nenaštve.´nadávala si Sak. Podívala se na něj omluvně a otočila se. Vtom jí ale Sasuke chytl za loket, otočil ji zpět a políbil jí. Tentokrát však na rty. Když se odtáhnul, podíval se na ni, pustil plachtu, kterou do teď držel a rychle doběhl ke svému stanu.

Sakura se chvíli divila co se vlastně stalo. Poté co se "probrala" si sáhla na rty. Znovu ucítila ten krásný, neopakovatelný pocit. Cítila omamnou vůni ostružin a jeho měkké, něžné rty. Konečně vlezla do stanu a spokojeně usla.

Asuma se ze svým týmem též utábořil. Dali si večeři a šli spát. Temari se Shikamarem ještě uklízeli po Chojiho čtyřnásobné večeři. Když byli všechny zbytky jídla pryč, popřáli si dobrou noc a uvelebili se v pelíšku. Každý v tom svém xD Temari se zdál krásný sen.

Sakura se ráno probudila a když vyšla ven, všichni, včetně Naruta, byli vzhůru. Dívala se na Sasukeho, ale když se podíval i on, uhnula pohledem.
Kakashi zavelel: "Odchod!" Při cestě si Sak držela co největší odstup od Sasukeho. V poledne dorazili do Sněžné. Byla tam opravdu ohromná zima. Ale Sakuře to nevadilo, spíš naopak. Konečně si mohla obléknout to super oblečení, který měla sbaleno s sebou. Zašli hned pro Feudálního pána, cosi s ním ještě probírali, asi detaily ohledně cesty, ale to už neřešila. Myslela jenom na jedno. (Ne - nebyl to sex! xD) Ani to nepobrala, a už vyrazili zpět.

Na druhé straně:

Ráno se Shikamaru probudil první. Protáhl se, zívl, dal ruce do kapsy a přemýšlel, zda nebude lepší, jít si ještě zdřímnout. I přes jeho lenost usoudil, že by to stějně k ničemu nebylo, a proto se šel projít. Zanedlouho si všiml dvou postav, necelých sto metrů od něj.
"Včera nás pěkně nachytali, ale dneska jim to nedaruju.!" Povídal blonďák ve velmi pomalé chůzi.
"Už jsou zhruba půl míle od Suny. Měli bysme si pospíšit a zaútočit na ně, než se vzbudí." Řekl Sasori a zrychlil.

Shikamaru konečně zaostřil a poznal, o koho jde. Okamžitě to otočil zpátky k tábořišti, až ke stanu, kde spokojeně spal Asuma.
"Asumo! Asumo! Vrátili se! Dělej vstávej, za chvíli jsou tady."¨
"Kdo prosimtě?" zeptal se jeho sensei v polospánku.
"Ti dva maníci z Akatsuki!" panikařil Shikamaru.
Sarutobi rychlostí blesku vyletěl z "postele". Společně vzbudili Chojiho a chtěli taky Tem, jenže…
"ONA TADY NENÍ!!!"

To be continued! xD

Admin: Původně se prostě neměli políbit, áááááá já to zmrvila! Jsem na sebe na***ná! Snad se líbilo...Poprosím o komentáře, ano? Děkuji
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yami Yami | Web | 10. března 2011 v 20:20 | Reagovat

Jop, šmoulu znám, to hotaky pořád paroduju :D Páni, to někdy zkusim nakreslit a neboj se, ty neotravuješ nikdy. Alpy si užij a do jakejch Alp jedeš? Děkuju za pochvalu, já jsem obecně znuděná :D prostě debil, znáš mě :D
P.S. Další FF? Tak tu si taky přečtu... někdy ;-)

2 Yami Yami | Web | 10. března 2011 v 20:43 | Reagovat

Hehe, Rakousko... de mu za mě prosím pěstí a můžeš přidat: "Ty šmejde jeden, nikdo nebude balit Německo nějakou pofidérní odrhovačkou na dřevěnou krabici s klávesama! Tvoje Yami (budoucí snoubenka Německa)"
Děkuji, děkuji, přeju ti málo zlomených kostí (nejlépe žádnou), hodně sněho a malou zimu (hehe, to si odporuje)
A nemáš FB? Tam jsem častěji, já na icq moc nejsem, nebo skype by taky šel

3 Yami Yami | Web | 10. března 2011 v 20:44 | Reagovat

Těch chyb si nevšímej, od 20:00 mi vypadává mozek!

4 elwenkaa elwenkaa | Web | 10. března 2011 v 20:45 | Reagovat

Tááák táhle povídka se ti skvěle opravdu úžasně povedla, strašně se mi líbila :-D Ale nejlepší bylo 'Myslela jenom na to jedno, nebyl to sex' tak to mě rozsekalo :-D  :-D  :-D rychle další strašně se těším :-)

5 Yami Yami | Web | 10. března 2011 v 21:05 | Reagovat

No jo, hnusák Rakousko, já nejradši Německo, Ivana a Prusko, Rakušák ani nneni pěknej, tak ať zaleze :D

6 Naruta-chan Naruta-chan | E-mail | Web | 11. března 2011 v 13:57 | Reagovat

kawaiiiiiii...rýchlo pokračko, lebo sa zblááááznim :-D  :-D  :-D

7 Meidy Meidy | 23. března 2011 v 20:43 | Reagovat

Jo tak ostruzin..! xDD

8 Ewilan Ewilan | Web | 21. dubna 2011 v 17:58 | Reagovat

mno...moje komenty jsou velmi obsáhlé xD vím o tom,ale u mě je zázrak že se vůbec donutím nějakej napsat...a dobrý díl xD

9 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 2. července 2011 v 22:04 | Reagovat

Užasný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama