Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

NEW STORY

6. března 2011 v 21:51 | Tifa |  Mluvím já
Už to tak bude... Přišel nápad na novou story. On to není tak uplně můj nápad. Na tuhle myšlenku mě přivedla Tjutin - the best friend :-* - takže jí patří velké DÍK! Když jsme byly ve škole a bavily se o tom mým blogu, řekla: ,,A proč nenapíšeš něco vlastního, jako tvýho? Uplně vymyšlenej svět?" Řekla jsem si proč ne! A ještě ten den sme začaly vymýšlet...No ale vznikly z toho hlody jako: Trolí víla, která pojídá babičky nebo, že ti obyvatelé budou mít tři pohlaví (a přísahám, že povídka tohohle typu se tady ještě objeví xD) Takže jsem se vrhla na něco jinýho - je to svět, kterej jsem si vymyslela! Nená nic společnýho s Narute, Bleachem nebo kteroukoli jinou anime...


Ten svět se jmenuje Imsegésa! Krom obyčejných lidí tam žijí tvz. Qwaser [kvejzr] (název je vypujčený). Je to člověk, který má nějaké schopnosti. Většinou bojové xD Někteří dokáží používat i kapku magie. Jejich hlavní zbraní je Elegie - to je zvíře, většinou mluvící, většina se podobá těm našim, mají určitou kouzelnou schopnost a dokáží se spojit s Qwaserem.

Táké tam žije národ Gava. Je to národ skvělích bojovníků, kteří se ovšem liší od Qwaserů. Je ovšem na pokraji vyhynutí. V minulosti se schýlilo k válce mezi národem Qwaserů a národem Gava. Tento boj skončil vítězstvím Qwaserů a důsledkem byla nenávist těchto dvou odlišných skupin. Po staletí tato nenávist přetrvávala, ale našli se i tací, kterým tahle válka lezla na nervy nebo jim byla úplně ukradená.

V Imsegése žije také posledních pár magiču. Lidé co ovládají magii. Těm se říká různě. Čarodějové, čerodějky, mágové, kouzelníci, apod. Svět je rozdělen na různá Království. Toto království nemá krále. Je pouze pod dohledem tzv. Ramea, který zodpovídá za dění v Království.

Povídka se bude jmenovat Light and shadow a bude to dílovka. Příběh je o dívce jménem Eliana. A o jejím osudu. Doufám, že tady bude co nejdřív. Nyní sem ještě přidám profily postav a můžu začít psát. Všechny postavy jsou originály mnou vymyšlené - dalo to fušku, ale nakonec to šlo samo. Jen je pospojovat dohromady byla hrůza :-( xD

Tifa plná FANTAZIE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elwenkaa elwenkaa | Web | 7. března 2011 v 16:26 | Reagovat

těším se :) rychle napiš :-D  :-D :-P

2 Luchia-chan Luchia-chan | Web | 7. března 2011 v 17:00 | Reagovat

pěknééé :-) vypadá to moc zajímavě :D
a ten obrázek je úžasný xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama