Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Profily do povídky Light and Shadow

6. března 2011 v 23:09 | Tifa |  Light and Shadow

Eliana Wector - Elena

19 let
Qwaser
Sestra Sayu
Elegie - Keitaro Osamu - černý panter

MINULOST:
Už když se Elena narodila, bylo jí řečeno, že její budoucnost bude veliká. Že je předurčena velkým věcem. Ona sama to odsuzovala, toužila po normálním životě. V 6 letech se stala qwaserem. Byla nejmladší qwaser v historii. Proto jí lidé obdivovali, ale také odmítali. Nepřátelé po ní šli už jako po malé. V jednom takovém útoku zemřeli její rodiče, když jí bránili. Bylo jí 10 let. Ujala se jí Kotone a Sen a vychovali ji. I její sestru Sayuri. Stala se z ní dokonalá qwaser. Chvíli před začátkem příběhu se dozvěděla, že ji postihla smrtelná nemoc. Kotone jí říkala ať se vydá hledat lék, ale ona byla proti. Chtěla zemřít, protože nenáviděla svůj život. Ale když se zanedlouho objevila nemoc i u Kotone, rozhodla se, že ten lék najde. Tady začal její příběh.

POVAHA:
Je to typická drzá holka. Nemá žádnou úctu k autoritám (výjmkou je Kotone) a nerada někomu vyká. Byla učena upřímnosti a také to tak vypadá. Nenávidí přetvářku. Je to klidná a vyrovnaná mladá dáma (toto oslovení používá Sen, když ji chce naštvat). Nic jí nerozhází a uvídíme jestli se kvůli něčemu vůbec rozčílí. Nikoho si nechce moc pustit k tělu, ale není nepřátelská. Spíše se zdá, že si lidé až moc rychle získají její důvěru. Ovšem to neznamená, že někomu prozradí jakékoliv svoje tajemství. Je dokonale spjata se svojí Elegií. Zároveň je Keitaro i její nejlepší přítel. Odsuzuje osud a postavení qwaserů. Nadevše miluje svojí sestru a ačkoli to tak nevipadá, udělala by pro ni cokoliv.

Sayuri - Sayu

15 let
Sestra Eleny - podoba žádná
MINULOST:
Ze své minulosti si mnohé nepamatuje. Jen výchovu Katashiových. Ale je zhruba stejná jako u Eliany. Chce se stát qwaserem jako je její sestra. Proto se chce vydat na cestu spolu s El. Ta ji ovšem vezme jen kvůli tomu, že ji chce mít neustále pod dohledem. Jako malá se seznámila s klukem jménem Sanji a okamžitě se do něj zamilovala. Zjistila, že je qwaser . Sayu a Sanji jsou jen přátelé.

POVAHA:
Sayuri je nesmírně tvrdohlavá a umíněná dívka. Je věčně veselá a optimistická. Eliana o ní říká, že jí dodává jakousi vůli bojovat. Má krásný úsměv. Je přátelská a se všemi si rozumí a rychle se skamarádí. Snaží se co nejrychleji dospět a okouzlit Sanjiho, tím, že se stane qwaserem. Učení jí, ale nejde, a proto je nešťastná. Má oporu v klukovi jménem Unmei (o kterém se samozřejmě ještě něco dozvíte) a proto to zkouší znovu a znovu. Její slabou stránkou je strach z bolesti a panika. Nemá problém dát najevo své city. Má ráda svoji sestru a vidí v ní velký vzor.

Kotone Tomomi Katashi


40 let, vypadá mladší xD
Manželka Katashiho

MINULOST:
Kotone se narodila jako čarodějka. Měla ovšem smůlu na rodinu. Celý její národ se dal na špatnou cestu, ale ona jako jediná zůstala na té dobré. I když nechtěla, musela se zbavit její rodiny. Poté pověsila čarodějnictví na hřebík a vydávala se za normálního člověka. Mágové tak byli malinkatý národ. Zamilovala se do Katashiho a po nějaké době mu řekla pravdu. Byl nadšen a chvíli na to si ji vzal za ženu. Neměli žádné děti, proto byla Kotone šťastná, že může vychovávat sestry Wectorovy. Když zjistila jakou má El moc, vrátila se k magii.

POVAHA:
Je to velice paličatá dáma. Nemá ráda nepořádek a chaos. Ráda křičí na svého muže a poroučí mu. Je to moudrá bytost a všem vždy ochotně pomůže. Má ráda vtipné lidi. Nesnáší, když je v místnosti ticho. Miluje Elianu a Sayuri jako dcery a taktéž je vychovává. Pomává, stejně jako její můž, Eleně zvýšit její moc a Sayu dospět. Není moc trpělivá, proto neučí Sayuri. Říká, že by se ukousala nudou, kdyby jí učila.

Sen Katashi

Qwaser
35 let
Manžel Kotone
Elegie - Tatsumi - orel
MINULOST:
O jeho minulosti se moc neví. Jen to, že se ve 25 letech zamiloval do Kotone a vzal si ji za ženu. Kvůli tomu byl ovšem vypovězen ze svého rodného království.

POVAHA:
Sen je nesmírně milí člověk. Nenávidí zradu a neuznává nevěru. Je to velice moudrý člověk a vynikající qwaser. Naučil Elianu spoustu věcí co umí. Považuje ji za dceru. Někdy ho irituje Elenina drzost. Proto jí říká, že se musí chovat jako mladá dáma. Tím jí dokáže vytočit. On sám jí začal říkat Eleno. Je to rovněž vyrovnaný muž a vše si umí zařídit podle svého. Učí Sayuri umění qwaserů. Má to těžké, protože Sayu se pomalu učí a je nedočkavá. Proto ji nejčastěji učí trpělivosti a hraje s ní šachy. Nadevše miluje Kotone a věří, že ji El zbaví té ošklivé nemoci.

Yukata Sanji

Qwaser
15 let
Elegie - Rokku - gorila

MINULOST:
Sanji je z jednoho ne zas tak slavného klanu Qwaserů. Stal se jím v nedovršených 13 letech a doteď není ještě natolik připravený bojovat. Kdysi potkal Sayu a rychle se s ní spřátelil. Ovšem ji nikdy neviděl jako něco víc. Naopak když mu Sayu představila svoji sestru, okamžitě se do ní zamiloval. O tom ale nikdo neví.

POVAHA:
Yakata je též tvrdohlavý jako Sayu a navíc horlivý. Do všeho se hrne po hlavě. Není moc inteligentní a všechno mu dochází tak nějak pozdě xD. Touží být lepším qwaserem. Má přehnaně starostlivé rodiče, kteří ovšem stojí o to, aby Shinji zesílil. Proto ho také pustí na ,,výpravu, jak tomu často říká (Elena to slovo nenávidí) s Elianou a ostatními.

Ai Okinawa

16 let
Qwaser (bývalá)
Elegie - nemá - dříve to byla Osirise - klisna
MINULOST:
Ai kdysi utekla od svých rodičů. Chtěla žít po svém, ale oni jí zakazovali používat své schopnosti qwaser. Vydala se pryč. Jak tak chtěla zesílit, ujal se jí Unmei Kichiro (už jste o něm jednou slyšeli xD) Naučil jí jak bojovat. Když jí pak našli její rodiče, obvinili ho za únos. Uprchl a Ai už ho neviděla. Po nějaké době bojovala s jistou Suzuki Takahashi. Ta jí porazila a vzala jí její elegii. Ai přestala být qwaserem, ale přísahala si, že najde Suzuki a pomstí se a znovuobnoví své síly. Poprosí tedy Elianu, aby jí vzala s sebou.

POVAHA:
Ai je velmi krásná a na svůj věk dobře vyvinutá dívka. Hodně lpí na kráse a snaží se vždy vypadat co nejlépe. Je zábavná a milá. Nejradši pokukuje po hezkých klucích. Ale dokáže být i vážná a soustředěná. Je to výborný stratég a El ji využívá hlavně na analýzu situace nebo dokonce i nepřítele. Ráda si ze Sayu tropí žerty a posmívá se jí, ale v nitru jí má opravdu ráda a považuje ji za nejlepší kamarádku.

Choco Momo

12 let
Sirotek

MINULOST:
O její minulosti se nic neví…

POVAHA:
Choco je nedůvěřivá a plachá malá dívenka, kterou najde Eliana a její skupina v lese. Neví jak se jmenuje ani odkud pochází. Prý jen ví, že ztratila rodiče. Eliana ji prohlásí za válečného sirotka a dá jí přezdívku Choco Momo - podle čokolády, kterou měla u sebe když jí našli. Je ráda, že ji skupina vzala s sebou, ale Momo zatím věří pouze El. Tu táké bezmezně obdivuje a chce se stát qwaserem jako je ona. Ale nemá pro to vlohy. Ukáže se ale, že má talent na něco jiného…

Chesu Kaemon

Gava
20 let

MINULOST:
Jako každý Gava vyrůstal Chasu pod dohledem svých nadřízených. Nikdy nepoznal své rodiče. Pouze bratra. Má velmi vzácné schopnosti, které se projeví v boji. Před 5-ti lety poznal Elianu. Spřátelili se a trávili společně hodně času. Když pak El zjistila, že je Gava, vyhýbala se mu. Ale nakonec toho nechala a z rodu Gava se staj významný spojenec.

POVAHA:
Klidný, tichý a milý. Takhle by se dal popsat. Radši přihlíží ději než aby se do toho zapojoval. Má rád svoje soukromý a svůj klid. Je ale trošku výbušný, pokud jde o nějakou situaci. Je nesvůj když někdo naráží na city. Má rád Elianu a je její pravou rukou. Jsou jenom přátelé, ale určitá chemie mezi nimi je. Vždy se nemůže dočkat, až zase uvidí svého bratra Unmeie.

Rin Kazuhiro

20 let
Qwaser
Elegie - Shiro - klokan

MINULOST:
Rin pochází ze vznešeného rodu qwaserů. Jako mladá, když poprvé potkala Elenu, byla velice oblíbenou. Jenže se doprostřed dění dostala El. Slovo dalo slovo a z těchto dvou dívek se staly rivalky. Elianě na tom zas tolik nezáleželo, pokud tedy Rin neurážela ji, nebo dokonce její rodinu. Snažila se jí ve všem předhonit, ale nedařilo se. Oblíbila si Kaemona a snaží se ho dostat. Když se El vydá pryč z království, Rin ji nenápadně pronásleduje.

POVAHA:
Rin se nechová přiměřeně ke svému společenskému postavení. Je drzá, paličatá a umíněná. Nerada poslouchá rozkazy a nenechá si od nikoho radit. Je schopna vyhodit sluhu jen za to, že řekl pěkné slovo o Eleně. Má čím dál prohnilejší duši a stává se z ní zlá holka. Pomalu ale přesto se otáčí na stranu zla. Má s sebou dva poskoky, kteří jí slouží.

Unmei Kichiro

25
Gava
MINULOST:
Unmei je Gava. Byl vychován stejně jako jeho mladší bratr Chesu. Vyučoval Ai, ale její rodiče ho obvinili za únos. I když s tím Ai chtěla něco udělat, nic nezmohla. Z Unmeie se stal zločinec na útěku. Změnil si jméno, aby nemohli udělat něco jeho rodině (Ai jeho příjmení neznala). Potkal se se Suzuki a zamiloval se do ní, když se dozvěděl jak se k ní chovají, chtěl jí vzít pryč, ale ona nechtěla. Nyní chodí po světě a hledá způsob jak se někdy stavit za jeho bráškou. Zná se s Elianou a Sayuri, které pomáhal stát se qwaserem. Později se ke skupině přidá.
POVAHA:
Je velmi vytrvalý a chápavý. Ne moc často ho uvidíte se usmívat. Je klidný, ale je to právě on který vymýšlí strategie, jak se dostat z obtížné situace. Má velmi vybrané chování, proto ho Eliana nechá obvykle mluvit na místo ní. Má rád ženy na jednu noc, protože se k žádné jiné než-li k Suzuki nechce poutat. Nejvíce se bojí o svého bratra. El bere jako sestru.

Michiko ,,Cherry" Chere

Qwaser
14 let
Elegie - Cream - králík

MINULOST:
U Michiko se schopnosti qwaser projevily až ve věku 13 let. Je to zatím nezkušená mladá bojovnice. Má jen tátu, máma zemřela při porodu. S tátou má neobyčejný vztah, i když její otec není qwaser. Když se Eliana přestěhovala se svoji sestrou, byla Michiko první osoba, která je uvítala. Přinesla jim na uvítanou třešně v čokoládě. Elena jí říká Cherry - můžeme se jen dohadovat, jestli je to kvůli jejímu jménu nebo té čokoládě xD Michiko si rozumí se Sayu - jsou to nejlepší kamarádky. Elenu bere spíše jako učitelku. Snaží se od ní pochytit nějaké triky. Když Warui a jeho organizace unesla Michiko tátu, nevěděla co má dělat. Požádala proto Elenu, jestli jí nemůže pomoci ho najít. Eliana bohužel odmítla. Po půl roce, co se Elena rozhodla vydat najít lék, Cherry řekla, že půjde s ní. El byla proti, ale nemohla říct podruhé ne těm smutným dětským očím.

POVAHA:
Cherry je slušně vychovaná malá holčička. Mluví pouze spisovně a všechny oslovuje -san, -sama, apod. Je bláznivá a miluje dobrodružství. Moc se nepohodne s Momo - připadá jí až moc podezřelá. Nedokáže normálně mluvit s mužem. Vždy - i když se jí dotyčný nelíbí - začne plácat nesmysli.

Suzuki Takahashi

Qwaser
18 let
Elegie - Junko - vlk, také vlastní Elegii Ai


MINULOST:
Když byla malá na její rodné království, které bylo v té době slabé, zaútočil národ Gava. Ona utekla a schovala se v jeskyni. Když uslyšela divné zvuky, její zvědavost jí nedala, a ona se vydala podle sluchu. Uviděla zloděje, kteří zrovna počítali svoje peníze. Když ji zahlédli chtěli ji zabít. Udělali by to, kdyby se neobjevil muž jménem Warui a ty zloděje nezabil. Zachránil tak Suzuki život a ta mu na oplátku, jelikož neměla nic jiného, věnovala ten svůj. Jelikož byla qwaser, Waruimu se náramně hodila. A protože byla mladá a krásná Warui si ji okamžitě vzal do svého sídla. Tak jí nejdříve několikrát znásilnil a pak ji předvedl jako novou posilu jeho organizace. Jakožto jediná dívka v této zlé organizaci, se stala Suzuki hračkou pro všechny chlapy. Zamilovala se do Reie a věnovala mu veškerou svoji lásku. On ji však jen sprostě využívá. Je zvyklá, že po ní muži chtějí sex, proto je skvělou zbraní proti úchylnejm mužům, kteří jsou Waruiho nepřátelé. Její úkol zní jasně, dostat se k němu, svést ho a až spokojeně usne v návalu slasti, zabít ho. Takhle dostane jednou úkol, ve kterém bude hrát roli Unmei.

POVAHA:
Je to tichá dívka, která pouze poslouchá rozkazy. Je to jako robot. Nikdy jí nikdo neviděl se usmívat. Warui ji naučil jak se k němu má chovat. Nemá žádný svůj názor. Nezná svět venku. To, že si sní dělá každý co chce je pro ni normální.

Rei

Na straně zla
Qwaser
Elegie - neznámá

MINULOST:
Neznámá…

POVAHA:
Rei je ten nejzhnilejší sexouš v Imsegése. Prostě skrz na skrz zloduch. Je pohledný a mladý. Pracuje pro Waruiho už nějakou dobu. Využívá Suzuki, která prahne po jeho lásce. Je to skvělý herec. Přetvářka je jeho druhé jméno. Od Waruiho dostane úkol - okouzlit (sbalit) Elenu a tím narušit její skupinu, aby je mohli odstranit. Podaří se mu to?

Puraido Warui

Vůdce zlé strany

O tomto člověkovy se nic neví. Až v průběhu příběhu se jeho osoba budu odhalovat…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elwenkaa elwenkaa | Web | 7. března 2011 v 16:39 | Reagovat

Skvělí moc se na tu povídku těším, už jsem si oblíbila sexouše Reje :-D  :-D

2 MatyldaXD MatyldaXD | Web | 8. března 2011 v 16:18 | Reagovat

páni, vypadá to na dobrej příběh :-) už se na to těšim

3 Yami Yami | Web | 8. března 2011 v 16:51 | Reagovat

Samozřejmě je můj favorit Rei, jak jinak :D Jo a Tif, už jsem se tak nějak rozhodla pohnout s blogem, nechtěla bys být SB?

4 Ooakami Ooakami | 9. března 2011 v 18:13 | Reagovat

Přečet sem jenom kousek, jdyž sem si uvědomil že to tu bude samej spoiler tak se toho nechal a počkám si na povídku,a až se mi bude chtít ji číst. :-) Jinak něco podobnýho mám taky v plánu akorát to bude něco ve stylu Bleach/Naruto

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama