Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Duben 2011

NEPŘIJATA z důvodu: DEMENCE!

29. dubna 2011 v 10:20 | Tifa |  Mluvím já
xD No takže žádná mozková obrna nehrozí, ale silná demence jo! No prosím, ale řekněte, jak se nějakej člověk může dostat na gympl a na průměrnou střední ho nevezmou? Ano jsem to já xD Přijali mě na gymnázium Křenova (Brno xD) jako 56. v pořadí! *slaví* :)) Takže jsem zase jednou happy jak dva grepy. Mimochodem z nějakých....300 a více uchazečů!


Všude dobře, doma brácha!

25. dubna 2011 v 12:56 | Tifa |  Mluvím já
Konečně jsem se vrátila ze soustředění! Tentokráte to nebylo tak moc namáhavé, páč to bylo zaměřené spíš na hraní (Áno konečně se potvrdilo, že jsme VOLEJBALOVÝ klub xD) Jsem docela happy, protože jsem to trenérce pěkně nandala (Tifa tím myslí, že mooc dobře hrála muhehe) hlavně poslední trénink. Ale špatný je, že si moje druhá polovička (nee kluk to bohužel není :-() udělala výron na levým kotníčku :-( Takže Tifa drží smutek..Ale dost keců!


Zítra a pozítří mě čeká příjmací žížení xD Což znamená 1 scio test a 1 test ze všeobecných znalostí. No...Mám bobky xD Jestli mě nikam nevezmou, tak se uvidíme na pracáku xD Doufám, že mi budete držet palečky.

Jinak jsem taky přišla o jednou SB :-( Docela mě to mrzí, ale musím Vám připomenout, že jsem psala, že budu navštěvovat jen ty SB, které budou komentovat aspoň nějaké články. Takže když nejmenované SB neokomentovalo žádný příspěvek, nemůže se divit, že jsem si nevšimnu třídění na jejím blogu! Nechci tím říct, že když nekomentujete, smažu Vás, ale musíte počítat s tím, že Vás nebudu navštěvovat tak často. Toť vše k tomuto tématu. Tečka.

Jinak by mě zajímalo, kterou povídku chcete napsat, páč já vážně nevím. Takže napsat do komentářů nebo hlasovat v anketě! A taky jestli by Vám nevadilo, kdybych sem přidala jednu povídku, na které pracuju, ale není to anime? Takže na to chci taky Váš názor...

No a to už bude asi vše :)) To bylo dlouuuujéé že??? xD

Tifa

Když se sen splní 8

21. dubna 2011 v 16:57 | Tifa |  Když se sen splní
Omlouvám se, že je to tak příšerně krátký, ale v poslední době mě tahle povídka nějak nebere. Nemám žádný nápady. No to se stává. Každopádně počítejte s tím, že je to poslední povídka do konce prázdnin, protože mě potom čekají příjmačky a ještě k tomu tady do neděle nebudu. Však o tom Vám mí drazí taky ještě napíšu. :)) Takže hezké čtení.


Kakashi a jeho tým se utábořili. Roztáhli stany a dali si večeři. Sakura měla vcelku dobrou náladu a tak se s nimi dala do řeči. Všichni si skvěle zabavili povídáním, až na Naruta, který přes svoji neustále plnou pusu, nemohl mluvit. Feudální pán se rozhodl, že si půjde lehnout. To Naruto už usnul u jídla no a Kakashimu se nechtěl hasit oheň a uklízet, tak řekl, že je hrozně unavený a rychle zmizel. Sasuke se naštval, ale co mohl dělat. Společně se Sak uklidili, co tam zbylo. Chovali se normálně, jakoby zapomněli na to, co se stalo. Bavili se hodně o technikách a dostali se až k tomu, že by Sakura chtěla vyždímat víc ze živlu ohně.
"Tak já ti s tím pomůžu." Nabídl a mrkl na ni.
"Opravdu? To by bylo skvělí." Zaradovala se.
"No jasně, aji Kakashi by ti s tím určitě rád poradil." Dodal Sasuke.
"To bude fajn. Už se těším." Usmívala se Sakura.
"Hned, jak se vrátíme do Konohy, naučím tě to."
"Chtěla bych být tak silná, jako ty." Zalichotila mu.
"Ty už přece si silná…No jakože..chápeš, že…"

Light and Shadow 6 - Choco Momo

17. dubna 2011 v 15:48 | Tifa |  Light and Shadow
Konečně jsem dopsala další díl děti. Dneska nemůžu upřesnit, o čem přesně je tenhle díl, ale už jsem se dostala (sláva) k chemii mezi Chesuem a Elenou. Uf - už mě bolí prstíky xD Tak hezké čtení!

Light and Shadow 6 - We can handle anything!

Otevírala pomalu oči. Snažila se rychle posadit, ale hned, jak se o to pokusila, se jí zamotala hlava. Těžce dopadla zpět na měkkou postel. Přemýšlela nad tím, co se stalo. Co asi zvorala?

"Proč?" Zazněl silný mužský hlas. Otočila se a zaostřila na zrzatého muže. "Řekni mi, proč si tohle všechno necháš líbit." Mluvil klidně, ale v jeho tónu byla poznat lítost. Podívala se na sebe. Zjistila, že má obvázané obě ruce a nalepenou náplast na pravé tváři. Když se chtěla pohnout, ucítila palčivou bolest v levé noze.
"Co tím myslíš?" Zeptala se poraženě a začala přemýšlet, co se s ní asi stane.
"Myslím tím sakra to, jak tě u Waruiho zneužívají!" Zvýšil hlas. "Proč nemáš svoji hlavu?"
Trhla sebou. "Jak-jak to víš?"
"Viděl jsem to. Viděl jsem všechno. To, jak s tebou zachází je víc než nelidské." Zvedl se a zval ze stolu kus nového obvazu, když uviděl, že na její pravé ruce se objevila krev. Sedl si zpátky k ní a chytl její ruku.

Vpravo les, vlevo pole xD

15. dubna 2011 v 20:35 | Tifa |  Mluvím já
Nazačátek říkám - názvu si nevšímejte xD Už fakt nevím!

No hlavní poselství je toto: Fáákt nestíhám...Ne že bych neměla čas, ale já mám spoustu jiných aktivit. Tak třeba teďkom zapijím s Lucinkou její úspěch...Dostala se na školu - takže gratulace :)) Ale zítra (snad) něco přibide! Jenže: Už mě nebaví sledovat tu klesající návštěvnost...Hodně jsem přemýšlela o zrušení blogu, ale na to mě to moc baví xD Ale docela mě ta návštěvnost mrzí! Takže zítra tady něco bude a ...to je vše! xD

Tifa


PS: Tahléé je skvělá xD

Tifa or Aerith 1. řada 2. díl

13. dubna 2011 v 20:32 | Tifa |  Tifa or Aerith
Je tady další díl. Tuhle kapitulovku jsem si aji docela oblíbila, ikdyž dneska jsem ten díl psala tak nějak nepřítomně. Je to takový nemastný neslaný. xD Ale co. Chci aspoň znát váš názor. :))

"Cloude, počkej!" Křičela, když běžela ke dveřím.
"Eh, Tifo? Co potřebuješ?"
"Říkala jsem si, když ti vyhrožuje propadnutím, že bych ti s tím mohla pomoct. S fyzikou problém nemám." Usmála se.
"Děkuju za nabídku, vážím si toho, ale opravdu ne. Vím, že máš postranní úmysly."
"Cože to…"
"A ode mne by si pomoc nechtěl?" Vložila se do toho hnědovláska a svůdně na blonďáka mrkla.
"Vypadni Gainsboroughrová!" Plivla po ní.
"Ale no tak. Proč se vůbec snažíš? Zrovna teď tě natvrdo odmítnul, jsi hodně zoufalá, když se snažíš dál." Vysmívala se jí Aerith.
"Já tě zabiju!"
"Drahá Tif, měla bys zapracovat na své výbušnosti. Tvoji hlavu by si mohli splést s grilem."

Systém!....Co prosím?

13. dubna 2011 v 18:52 | Tifa |  SB
Dámy a pánové přišla jsem k řešení nevyřešeného. Je to radikální změna v "systému obíhání SBček" xD! Poslední dobou nemám vůbec čas, protože mě čekají příjmačky a taky vrchol sezóny (volejbal).


Tudíž jsem se rozhodla takto: Budu navštěvovat je ty, kteří budou komentovat u mě! Vím, že spoustu času má málokdo, ale nějaké pravidlo tady prostě musím být. Taky mě napadlo udělat třídění SB. Jelikož některé nejmenované SB nekomentují vůbec. Takže se vás ptám: Třídění jo nebo ne?
Díky Tifa

PS: Ještě dneska by se tady měla objevit nějaká povídka. Nechte se překvapit :))

o, io, kio, okio, Tokio!!! Přesně řečeno Hotel

11. dubna 2011 v 21:21 | Tifa |  Music and Films
Tokio Hotel - čtete správně! Kdo má něco proti této (skvělé) kapele, ať vůbec neotevírá tenhle článek!!!

Whisper - aneb když Tifa měla prverzní náladu

10. dubna 2011 v 20:43 | Tifa |  Originální Jednorázovky
Tak hele zrovna jsem dopsala největší uchylárnu, kterou jsem kdy splodila xD Zezačátku je to docela nuda, ale musela jsem tomu dát nějakej příběh, ne? xD Ať s/zhořím v nekonečném infernu, jestli se Vám to nebude líbit xD xD Hezké čtení. *perver smile* huhuhu!

Jo a jenom tak: Tohle věnuju Yami - mooocnej uchyláček!

PS: Jestli budu mít ještě někdy perver náladu, tak mi připomeňte, že se mám radši uškrtit vlastními střevy! Hawk!
"Jdeš pozdě."
"Děkuji za upozornění…" Sundávala si kabát bez jediného pohledu na něj.
"Kde…" Naléval si šálek čaje a zapaloval další cigaretu. "…si se tak zdržela?"
"Byla jsem navštívit Naomi. Ta záležitost ji dost vzala." Přisedla si do křesla hned vedle něj.
"Lidé jsou složité stvoření. Neústupní a zároveň tak křehcí."
"A my? My nejsme složitá stvoření?" Naklonila se k němu zvědavě.
"Ne." Zněla jeho odpověď hlasitě. "My se nedáme jen tak snadno přečíst." Přiblížil se k ní. "Nejsme zranitelní." Šeptal. "Nemáme…" Přiblížil se těsně k jejímu uchu. "…emoce." Šeptl a olíznul jí ušní lalůček. Rychle se nadechla. Milovala jeho slova. I když…teď musela nesouhlasit.
"Proč to říkáš? Opravdu myslíš, že nemáme ani špetku citu?"

Nadšená a bezpeněz xD

10. dubna 2011 v 18:42 | Tifa |  Hablahabla
Dneska (jak už jsem si slíbila) jsem si byla koupiti s Lucinkou nějakou tu mangu. Pro tentokrát jsem vsadila na něco naprosto neznámého xD Ale jsem šťastná, že jsem to udělala! Říkala jsem si, že Vám to vyfoťákuju. Jenže když jsem si to položila na stůl vypadalo to strašně...divně xD Takže jsem to dodekorovala svýma deníkama na povídky a skicákama :)) No a tohle vzniklo!I´m back!!!

9. dubna 2011 v 19:46 | Tifa |  Mluvím já
Jesem zpět :)) To jste asi všici pochopili xD Takže: Přibudou tu zase povídky a hlavně mé výtvarné výtvory (slušně řečeno xD) Takže se děste!!! :)) Jinak jsem teda zmožená jak to prase! xD Nejdřív ty dva dny učení a potom turnaj v Letovicích :)) Ale spokojennost!!! xD

Musím se pochlubit, že zítra si jdu koupit mangu!! Dneska jsem to oddělení jledala v knihkupectví, jako totální magor, a nakonec jsem skončila v dětským xD Takže se Vám zítra pochlubím, co jsem nakoupila :))

Vaše Tifa - happy jak dva grepy xD

This video was filmed in Japan one week before the earthquake and tsunami!

Kdo se bojí nesmí... do kina!

6. dubna 2011 v 22:07 | Tifa |  Mluvím já
Hle název vůbec neřešte, to Tifa dělá, když neví...(Takže skoro vždy, aha xD) Důležitá věc lidičky!!! Dne 7.4 - 9.4. 2011 - NEPŘÍTOMNOST!!! xD Zním strááášně...teďkom mě vypadlo to slovo, ale napadlo mě slovo RADNICE??? No nic..Dneska nemám svůj den xD Jedu na Intenzivní přípravu na příjmací zkoušky :D Jinak taky "nalejvárnu" xD Takže pro všechny SBé - nebudu "obíhat" :-( Až v neděli :-) Oká?

Takže čau vy hovna, mějte se famfárově xD
Tifa

Tifa by Minnoza

6. dubna 2011 v 15:14 | Tifa |  Výtvarná výchova?

Zse jednou krásný obrázek a zase není ode mne! xD Překvapivé já vím...xD No tentokráte mě nakreslila Minnoza - chan :-)) I ona je členem CNFC - kreslila FA do fKamenný (kdo neví, ať neřeší xD) Já si teda myslím, že je to moooc povedený :-) Taky proto to sem dávám. Mám trošku světlejší oči a vlasy, ale i tak se mi to hafo líbí.. *úsměv* Takže Tifa je zase jednou šťastná a...červená se xD Děkuji Minn za tenhle krásnej obrázek :))

Já v Anime od Black - chan

3. dubna 2011 v 21:16 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Áno áno! Jsem mooc ráda, protože mi mé sbé Black - chan udělalo obrázek, jak bych vypadala v anime =^^= Moc jí děkuju :-)


Jupí to jsem já :-) Až na tu s prominutím odpornou čelenku je to super xD Ale co já si můžu stěžovat xD Black - chan je kouzelnice :))

Death Note Movie 1 a 2

3. dubna 2011 v 19:13 | Tifa |  Death Note
Tak co? Kdo z Vás viděl Zápisník Smrti Film? No já jo..a všechny tři :-) Dneska tu dávám alespoň recenze prvních dvou, které na sebe navazují. Já osobně si myslím, že je to moc pěkně zpracované :) Dokonce i český dabing mě dost překvapil. Což se moc často (čtěte nikdy) nestává. Až na drobné chyby, jako jsou chybějící postavy (Mello, Near), Rem - mužského pohlaví a Misa - hnědovláska, je to podle skutečné anime. BONUS - Herci ztvárňující L a Lighta jsou stááášní sexouši :-P (Na co zase Tifa myslí? xD) *Perverz výraz* :-P

Death Note Movie 1

První díl minisérie podle stejnojmené komiksové předlohy. Vysokoškolský student Light Yagami se chce stát policejním důstojníkem stejně jako jeho otec a prosazovat právo a spravedlnost. Proto když nalezne zápisník 'Death Note' s jehož pomocí lze zabít kohokoli jen se znalostí jeho jména a tváře, bere to jako příležitost očistit svět od kriminálních živlů jednou provždy. Masová úmrtí kriminálníků se brzy začnou spojovat s nadpřirozeným zabijákem Kirou (podle anglického 'killer') a po jeho stopě se vydává geniální detektiv L. Bude L schopen dopadnout Kiru dřív než ten uvidí jeho tvář a přijde na jeho pravé jméno?Light and Shadow 5 - What is your name?

2. dubna 2011 v 22:44 | Tifa |  Light and Shadow
Okej! Napsala jsem konečně další díl. Konečně se podíváme hlouběji do některých postav...Uvidíme jejich pocity a poznáme vcela novou postavu..(Jé Tifa zní jako...no někdo kdo dělá recenze - recenžník to asi nebude, že? xD) No nic, doufám, že se bude líbit a že tu necháte alespoň nějaký komentář :-) Děkuji a hezké čtení xD


"Sayuri! Kam to běžíš?!"

Hnědovláska běžela směrem k lesu. Všichni se okamžitě rozběhli za ní.
"Viděla jsem to už z dálky." Řekla, když se zastavila.
"Holka?" Sanji doběhl k Sayuri a hleděl na modrovlasou holčičku.
"Kde se tady mohla vzít?" Ptala se Cherry.
"Nezírejte tak na ni a dělejte něco!" Zanadávala Eliana a sklonila se k oné neznámé. Byla malinká. Tipla by ji na jedenáct let. Měla světle modré, dlouhé vlasy spletené do dvou copů. Všimla si šrámů na jejím těle. Byli to pouhé škrábance, ale jejich množství Elenu vyděsilo. Sáhla ji na tvář a setřela z ní krev. Promnula ji mezi prsty.
"Je čerstvá." Konstatovala. "Chesu! Prohlídni okolí, ještě tu může někdo být."