Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Květen 2011

Story about... 3 - Práce, nepráce a spousta Uchihů

29. května 2011 v 17:35 | Tifa |  Story About
Konečně jsem dopsala další kapitolu... Je trošku kratší - nevadí xD No ale každopádně už se nám to začíná vyvíjet tím směrem, kterým chci.

Ti, kteří četli minirecenzi k této povídce vědí, že Sakura, jakožto hlavní postava, na konci příběhu umře. Umře se svojí největší láskou. A já chci, abyste si typli, kdo to bude! Zavedla jsem proto anketu, která tu bude každý díl. Docela mě zajímá, co budete typovat. Takže hurá do čtení! No kéž by... :)) Tifo - sni dál xD

PS: Musím předělat úvodní obrázek k této povídce, takže k tomuto dílu nebude... Díky
PS2: Je to kvůli tomu, že ten obrázek prostě nesedí!


Vešla jsem do budovy a chvíli jen tak stála u cedule s… no řekněme návodem, jak se vyznat v tomhle obrovském baráku. Hledala jsem kancelář ředitele. Našla jsem ji v patnáctém poschodí. Vyjela jsem výtahem tak rychlím, až se mi z toho zvedal kufr, a pomalými kroky jsem se doplazila až k obrovským dveřím. Jemně jsem zaklepala a přešlapovala z jedné nohy na druhou. Otevřela mi tehdy krásná modrovlasá žena.
"Dobrý den. Vy budete ta slečna, co žádá o práci. Já se jmenuji Mikoto Uchiha, velice mě těší." Podala mi ruku. Uchiha? Takže opravdu rodinná firma.
"A-ano, jsem Haruno Sakura."
"Dobře, počkejte tu prosím. Pan ředitel má zrovna klienta." Usmála se a pokynula mi směrem ke křeslu v rohu.

Změna plánu xD

28. května 2011 v 19:28 | Tifa |  Mluvím já
Tak jo změna! Dneska ohňostroje - takže....Svůj úža plán přesouván na zítřek xD Něco jsem stihla už dneska, ale ne vše...Takže zítra oběhnu SB a přidám sem povíku Story about... Jestli tedy máte zájem? xD No i kdyby jste neměli, tak ji sem přidám! xD Takže to by bylo všechno a doufám, že nejste moc naštvaní *omluvnej výraz*


Ať žije Yaoi!!!! <3

Táci odložte ZDE!

27. května 2011 v 22:46 | Tifa |  Mluvím já
Dobrý večér :) Včera jsem přijela z vody...Byla to neskutečná zábava, ale to Vám tady nebudu vykládat xD Takže teď začne konečně má aktivita. Udělám nějaký změny, co se asi designu týče! Ale na to mi musíte dát čas. Napíšu pár povídek a už zítra se pokusím navštívit všecky Sb. Každopádně chci ještě jednou upozornit na Třídění!!! A děkuji všem co už se zapsali :)

No nebudu to protahovat. Dobrou noc!
Sluníčkem spálená Tifa

(nejlepčí obrázek toto -nevadilo by mi být na jejím místě xD)

TŘÍDĚNÍ!!!

21. května 2011 v 17:34 | Tifa |  Hablahabla
Tak fajn! Já to nechtěla dělat, ale nemam na vybranou...Mám spoustu skvělejch SB, kteří poctivě komentujou a já si je snad ani nezasloužím xD Ale bohužel je tu několik lidiček, kteří tu dlouho nebyli.

Třídění tu bude dlouho, protože vím, že když by to tu bylo 3 dny, tak se málo lidí stihne zapsat! Nemůžu po Vás chtít abyste tu byli každej den, že jo? xDPočítejte tak s měsícem

OK! Stačí jen napsat - Zapisuju se, počítej se mnou, kozel nebo podobnou kravinu :-) At vím, že víte xD Prosím at se zapíše ten, kdo na tenhle blog opravdu chodí! Kdyby jste měli nějaké výhrady ke mě, jako k SB, tak klidně napište :-) Já taky nejsem nejvzornější xD Díky díky

Tifa

Story about... 2 - Byla tu pro mě

18. května 2011 v 7:40 | Tifa |  Story About
Je tu druhá slíbená kapitola :)) Musím říct, že jsem moc ráda, že se Vám ta povídka líbí. Druhej díl je ještě tak trochu seznamovací no a pak už to začne nabírat směr. Tenhle díl bych chtěla věnovat Elwence a všem, co komentovali první díl.
Tak hezké čtení :))"Zdravím ženo!"
"Ino?"
"Jedna jediná." Smála se krásná blondýnka.
"Panebože tak ráda tě vidím." Objala jsem jí.
"Já tebe taky…Nepozveš mě dál?" Je pořád stejná, pomyslela jsem si. Znala jsem se s ní od základky. Neměly jsme se moc rády, ale když jsme se dostaly na stejnou střední, přešlo to. Byla jsem ráda, že přišla nebo, že mě vůbec našla. Aspoň mě přivede na jiný myšlenky. Docela dobře jsme pokecali. Řekla jsem jí, že nemůžu najít práci a taky, že mám super krásnýho souseda. I to, že nemám peníze a též, že vypadá úžasně. Zajímalo mě, jak je na tom ona. Nevím proč. Asi pro pocit útěchy. Kdybych věděla, že je na tom někdo jako já.

Dnes: Narozeniny!

15. května 2011 v 19:23 | Tifa |  Mluvím já
Tak tento článek tu měl být už včera xD Ano, včera jsem oslavila své 15. narozeniny! :))¨Takže se nebudu vykecávat - jen abyste věděli, že jsem docela na mol a nějaký smysluplný šlánek se tu objeví až....až se tu objeví! Mír...

15. letá Tifka :))Story about... 1 - Všechno nové

12. května 2011 v 15:30 | Tifa |  Story About
Hele znáte tu reklamu na Duracell? Ty žůžový zajíčci jsou k sežrání xD No ale to není to co chcu říct.

KONEČNĚ TO PŘIŠLO!!! Konečně jsem dostala inspiraci na tuhle povídku! Jsem zase jednou happy... Kupodivu je to podle mě nejpropracovanější příběh, jakej moje omezená hlavička dokáže vyplodit. Strašně mě to baví a už mám dokonce druhej díl. První díl teda nic moc...Hlavně to neevypadá jako ten žánr jakej to má být. Takže abyste byli seznámeni.

Název: Storry about... (velice originální vyďte?)
Žánr: Životní drama, + - romantika
Hlavní postavy: Haruno Sakura
Vedlejší postavy: Spousta lidí z Naruta
Páring: To je dost všeobecnej pojem. nechte se překvapit :))
Upozornění: ...To že to píšu já je samo o sobě riiko ne?
Poznámka: Sakura (mrtvá) - tučně
Sakuřiny myšlenky (živá) - kurzíva
Autor: Mentálně narušená osoba - Já - Tifa xD
Ještě něco: Ten obrázek jsem dělala dávno a možná ho změním, protože to, co je na něm, se nevstahuje k povídce

Hezké čtení přeji!

30. Červen 2010 - poslední den školy
Ohoho…Poslední den školy! Už jen několik minut a můžu z tohoto ústavu vypadnout. Proč jsem tolik šťastná? Protože už jen dva měsíce prázdnin a pak - musím si to říct - si půjdu hledat práci! No to je paráda. Máma říkala, ať jdu na vysokou, že jsem prý na práci ještě malý dítě, ale já se nedám jen tak! Půjdu si tvrdě za svým. A taky to dokážu! Já Haruno Sakura, 18 - letá růžovovláska! Jo slyšíte dobře. Najdu si práci a budu se stále posouvat výš a výš. Vybuduju kariéru, založím rodinu a pak s poklidem zemřu. Ale hlavně i to pořádně užiju!

Kdybych se tehdy slyšela, proliskala bych se a okamžitě bych podala přihlášku na vysokou školu. Vždycky jsem byla taková idealistka? Panebože…Opravdu jsem netušila, co mě čeká. I když musím přiznat, že mě ve škole nic nedrželo. Neměla jsem žádný speciální postavení ani nějak super kluka. A - teď jsem si vzpomněla. Měla jsem kluka. Byl divnej. (smích) Tenkrát jsem byla hnusná, ale musela jsem to udělat…

Light and Shadow 7 - Wake Up!

9. května 2011 v 21:13 | Tifa |  Light and Shadow
Ohoooooo! Ohohohohoho!!! xD No takže jsem ze sebe vysoukala další díl mé oblíbené. Takže docela radost. :)) Jinak jsem dneska prospala půl dne - a kupodivu to nebylo ve škole. xD Tak kde sme??? xD No každopádně se mi chce na záchod, takže rychle k té povídce!

No kratší to být nemohlo, já vím. Ale co nadělám. Ať se líbí :)) *Odchází na toaletu*


Bylo brzo ráno a jedna ze skupin už byla na nohách.

"Hej! Vy dvě." Hodila po děvčatech deku. "Vstávejte!"
"Rin, jsou čtyři hodiny." Konstatovala rozespale Kari.
"Já vím. Chci je konečně dohnat. V noci jsem měla sen - řekl mi, že dneska jí porazím." Povídala odhodlaně blondýnka.
"Budeme na ně útočit? Jsou ve velké početní převaze." Obávala se Tsuki.
"Jsi pomalá, huso! Tohle už jsem dávno vyřešila."

Unmei sebou cukl. Náhle se rychle zvedl do sedu. Oddychl si. Vše bylo na svém místě. Jeho zbraně, on a krásná černovlasá dívka jménem Suzuki na protější posteli.
"CO TO KURVA JE?!" Zařval, když ho z postele násilně vyhnal výbuch. Rozhlédl se kolem sebe.

Final Fantasy - Povídky

7. května 2011 v 16:58 | Tifa

Chapters

OneshotsNaruto - Povídky

7. května 2011 v 16:58 | Tifa

Chapters

Oneshots


Povedenej DressUp

6. května 2011 v 16:00 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Jak už jsem řekla v názvu, už před dávnem jsem našla skvělej program na vytváření svých vlastních postav!¨

!!!ZDE!!!

Takže kdo chce zkusit tak ať! Ale já to fakt doporučuju :))
No a teď se koukněte, co se urodilo mě:

Vejléét!

5. května 2011 v 20:06 | Tifa |  Mluvím já
Tak jo - za prvé se chci omluvit všem SB, že sem neobíhala a taky se omluvit za to, že jsem sem celej týden ani nepáchla. Bohužel nebyl čas. Těžké uvěřit, ale měla sem tento týden dost práce. No tak třeba včera jsem žehlila xD No to je fuk...Každopádně povídky nebo jakýkoliv jiný obsah bych čekala až o víkendu.

Jinak dneska jsme byli na vejletě. Na kolech...co já vím - 45 km? Asi tak xD Každopádně to bylo super, jen ta neuvěřitelně bolící zadnice! xD Jinak teda fakt pohoda a srandáá s dětskama! Zítra máme ještě projektový dny, takže něco místo školy xD No nic nebudu to prodlužovat....O víkendu naskle!

Tifa - člověk, co si nemůže pořádně sednout