Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Červen 2011

Pápá lálá :))

30. června 2011 v 21:26 | Tifa |  Mluvím já
Ať žijí táborové hrátky *jí medovník* Ano ano - odjíždím na tábor! Na celých 14 dní... Já jsem šťastná jak hovno, ale vy určitě smutníte... *mlátí své druhé já* xD Ne kecám - Ale aktivní budu pořád! Mám tu několik přednastavených článků, takže se tu bude pořád něco dít... Ale prosím SB, aby mě vynechali ze všech třídění apod... Děkuji :)) Užijte si prázdiny a poslušně blogujte xD

Čau vy hovna, mějte se fanfárově!
Vaše... Tifa xD


Rozlučáák :))

28. června 2011 v 20:52 | Tifa |  Mluvím já
Dneska byl úplně nejúžasnější den!!! :)) Měli jsme rozloučení s 9. ročníky na záklladce. V Semillase (Brno). Bylo to parádní, tancovali jsme zpívali apod... Bylo to parádní. Jsem teď ale hrozně utahaná tak víc psát nebudu. Jen Vám ukážu pár fotek :))

Nadpis

25. června 2011 v 7:07 | Tifa |  Mluvím já
No nic nebudu psát nějakej sáhodlouhej článek, hlavně proto, že nemám čas, ale jen Vám oznámím, že budu o víkendu pryč... Takže se u Vás do pondělka neukážu! Tak se tu mějte a užívejte si konec školního roku :))

Tifa
Extrabuřty aneb jak vypadá uražená Tifa ^ ^

22. června 2011 v 17:20 | Tifa |  Mluvím já
Vííííí!!! Takže - teď jsem jako fakt nasraná! Ne kecám xD Jedno moje nejmenované SB (Yumi xD) my řeklo, že jako moc často nejsem na blogu. Takže teď si Tifa hraje na uraženou, i když VŮBEC uražená není xDVyhodnocení

19. června 2011 v 11:03 | Tifa |  SB
Táááááááááááááááááááááááááááááááák...myslím, že měsíc by měl stačit! Je tu tedy vyhodnocení! :)) Já jsem tak šťastná - zapsalo se Vás tolik. Je to super pocit! Každopádně Vás ujišťuju, že to bylo poslední třídění v historii blogu!!! xD Každopádně jsem znovu otevřela možnost spřátelení :)) ale je tu bohužel spousta blogerek, které se nezapsaly, ale co já můžu. No...jenom smazat! Samozřejmě mají šanci se vrátit, ale doprošovat se nebudu! Tak se na to podívejte! :))


Story about... 4 - Nabídka, která se neodmítá

18. června 2011 v 11:42 | Tifa |  Story About

Jupí - mám další díl! :)) To jste šťastní co? xD Je trošku delší než předchozí díl, což je super (jako že jsem se překonala) :) Tak doufám, že se Vám bude líbit. Tenhle díl je hlavně o Sakuře a Itachim...No ale komu to vadí, že? xD

Páni další Uchiha. Že by syn ředitele?
"A já bych zase nechtěla něco udělat tak…huh… Panebože vůbec nevím, co říct." Rozesmála jsem se. On se naštěstí přidal. "To nevadí, obvykle tak na lidi působím." Řekl ironicky. "Jste moc roztomilá, smím-li si dovolit Vám to říct." Mluvil seriózně.

Takového chlapa bych si ani nezasloužila. Ach nad čím to zase přemýšlím.
"Samozřejmě, že smíte. Já jsem Sakura, Sakura Haruno."
"Těší mě." Podal mi ruku.
"Mě taky."
"Je mi to trapné, ale budu muset odejít. Mám schůzku." Kýval hlavou. "Pracovní." Rychle dodal. Chtěla jsem se strašně rozesmát. "To nevadí, též jsem byla na odchodu." Usmála jsem se na něj.
"Určitě si Vás ještě najdu. Na viděnou, krásná dámo." Dořekl a už byl fuč.

Všechno funguje?

16. června 2011 v 21:37 | Tifa |  Hablahabla
Všimli jste si, že mám novej layout??? Jestli jo, tak jsem ráda. xD Dal mi docela práci a jsem s ním spokojená. A ráda bych slyšela Váš názor? A hlavně jestli všecko funguje tak jak má? Odkazy atd... Díky za Vaši odpověď xD
Důželitá věc: Když se chcete dostat na hlavní stránku, musíte kliknout na HOME v horním volitelným boxu. Záhlaví jsem odstranila :)
Udělala jsem pár změn v menu. Doufám, ž si zvyknete. :)

č. 7 - Název: Samota


Light and Shadow 8 - Past

11. června 2011 v 12:59 | Tifa |  Light and Shadow
Je tu další díl. Málem sem zapomněla, jak mě tahle povídka baví :)) Každopádně už se zase něco děje a konečně se nám osudy začínají prolínat. No prostě doufám, že se Vám to bude líbit a přečtete si to. xD No to bych chtěla moc xD

Ještě jedna věc (dvě xD) Děkuju, že se tolik lidí zapsalo do třídění, překvapilo mě to, ale mrzí mě, že tam ještě některá moje oblíbená SB nejsou :( Co se dá dělat. Určitě to tady ještě nějakou dobu zůstane.

No a poslední věc: Do zítřka tady určitě nebudu - táta slaví 40 let xD Takže se jde chlastat. Mějte se tu - Tifa si jde zničit "pár" mozkových buňek xD


Prudce se zvedl do polosedu, ale jeho pohyb zastavila tupá bolest levé části zad. Chvíli se jen tak pasivně koukal před sebe. Potřeboval se nadechnout. Dodat naději. Poslední, co si pamatoval, byl její pohled a katana, která se zastavila těsně před jeho srdcem. Nemohl s tím chlápkem prohrát, kdyby nezaútočila ona. Proč to udělala? Byla to snad všechno jen hra? Možná. Ale pro něj ne. Zamiloval se do ní, jak do žádné ze svých známostí.

"Jsem to ale kretén!" Nadával si.
"P-pane…" Zaslechl pohasínající hlas.
Snažil se najít zdroj toho zvuku. Rychle se plazil v prachu a krvi, která tu zbyla po souboji s Reiem, až konečně uviděl osobu ležící za spadlým stromem.
"Koichi!" Vykřikl zbytky své síly a za chvíli už klečel u polomrtvé ženy.
"P-pane, jsem…tak ráda, že… Vás tu vidím." Vykašlávala krev ze svých úst.
"Ne, ne." Nemohl se vzpamatovat. Žena jménem Koichi měla přes své nohy obrovský strom a v plicích zapíchnutou ostrou železnou tyč. Poznával ji. Tyhle tyče pomáhaly držet všechny stany v táboře, po kterém už v tuto chvíli nezbylo nic.
"Musela tě zasáhnout při výbuchu." Řekl spíše pro sebe. "Koichi, slyšíš mě?!" Křičel. Věděl, že na zvednutí stromu nemá ani zdaleka sílu a proto jediné, co mohl udělat, bylo, oddělat tu překážku v jejím těle. Zakřičela, když škubl a vytáhl tyč.
"Haya…te, k-kde je?" Slábl její hlas, když se ptala na svého snoubence.

Zase jednou vyprázdnit peněženku

7. června 2011 v 14:43 | Tifa |  Mluvím já
Tak zaprvé se asi omlouvám, že sem teď dlouho nic nepřidala! xD Ale hodlám zapracovat na povídkách, který sem teď zastavila :))

Jinak: Koupila sem si novou mangu, a hned dvě. Je to druhé a třetí pokračování Kategorie: Stvůry. Samozřejmě už je mám přečtené a musím říct, že je to investice, co stojí za to. Fakt doporučuju.