Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Červenec 2011

Espada - část I.

31. července 2011 v 7:00 | Tifa |  Bleach
Členové Espady - 1. část

Aerosmith

30. července 2011 v 12:00 | Tifa |  Music and Films

おやすみ - Good Night

29. července 2011 v 22:00 | Tifa |  Hablahabla
Zdravím... Už jsem pryč a chystám se spát :)) Tak tady je aj něco pro Vás na dobrou noc ^ ^
Přednastavený
Zabalte mi ho s sebou prosím!!! *odsliňěná*

Víte, že ANANASY zásadně nenosí župany???

29. července 2011 v 13:20 | Tifa |  Mluvím já
Nadpis jako vždy vůbec neberte na vědomí!

Pláču, mý drazý, ale i raduji se. Sním či bdím? Nesním! Jedu na brigádu =^^= Daleko za sedmero hory... Ehm...Do Jeseníků xD Takže - jak už je napsáno ve Volitelném horním boxu - čekejte mě tu až příští neděli, což je 7. srpna :)) Nachystala jsem pro Vás přednastavené články, tak aspoň něco ne? xD Prosím SB, aby mě vynechali ze všech Třídění a podobnejch kravinek! Děkuji :))

Tak se tu mějte fanfárově
Vaše Tifa

Je to vlastně komedie

28. července 2011 v 16:35 | Tifa |  Bleach
Jak se můžeme přesvětčit, tak Bleach (anime) nespočívá jen v dokonalých řežbách mezi fictivními, dobře propracovanými postavami... xD


Brzy nashledanou - Kapitola Druhá

27. července 2011 v 0:00 | Tifa |  Brzy nashledanou
Tak tady ta dlóóóuhá kapitola pro Enaily :)) Ať se líbí...


George:
Fred už to konečně pochopil a já se pomalu klidnil. Myslím, že se jí budeš muset omluvit, hochu. Počkat! To bych měl říct nahlas.
"Měl by ses jí omluvit, hochu." Řekl jsem mu. On jen kývl. Za půl hodiny jsme byli na místě. Vystoupili jsme z vlaku a na kočárech se dostali až k hradu.
Fred:
Když jsem vystoupil z vlaku, okamžitě jsem začal Lili hledat. Všichni na mě koukali jak na blázna. Skákal jsem, abych viděl přes ostatní, ale bylo mi to na nic. (tehdy ještě nebyl tak vysoký) Nasedl jsem do kočáru a doufal, že na hradě budu mít větší štěstí. Nejspíš jsem ten největší šťastlivec na světě.

Tifa or Aerith 1. řada 4. díl

26. července 2011 v 17:00 | Tifa |  Tifa or Aerith
Ehm... Jak to jen říci - trošku jsem se rozepsala. Zjistila jsem, že povídky ze školního prostředí se mi píší opravdu dobře. No a tak tu máte další díl povídky na motivy Final Fantasy. A na přání Enaily tu zítra přidám povídku Brzy nashledanou. .))

Večer pokračoval a Vincent s Yuffie se stále bavili. Černovláska se hlasitě rozesmála, až se otáčelo osazenstvo u vedlejších stolů, a Vinc se na ni nemohl vynadívat. Byla tak půvabná, říkal si. Když se opět napila její oblíbené malinové limonády (radši by si dala pořádnej škopek), které už zbývala jen zhruba polovina deci, všiml si černovlásek dvou starších (28? asi) chlapců, kteří se, očividně zaujatě, koukali směrem k Yuffie. Položila sklenku a opřela se o sedadlo. V tu chvíli se zvedli ze židlí a kráčeli k nim.
"Chaosi, co se …"
"Ahoj krásko. Nemáš zájem o lepší a zkušenější společnost?" Promluvil, když si černovláska všimla Vincentova ustaraného a zároveň zlostného výrazu.
"Ani ne. Děkuji."
"Opravdu ne? Ale my jsme dva, budeme tě moct lépe… opečovávat." Úchylně se usmál a přejel si palcem přes spodní ret.
"Už jsem řekla, že ne a nyní když dovolíte." Pokynula jim k jejich stolu a chytla se pod stolem Vincentovi ruky.
"Tak hele koťe." Naklonil se k ní. "Nerad chodím kolem horký kaše. Chtěl bych si s tebou pěkně užít a můj kámoš se určitě rád přidá. Takže nech tady toho magora s červeným šátkem na hlavě a laskavě pojď s náma." Uchopil ji za ruku a to už ale Vincent vstával.

Titulek článku nesmí být prázdný?

26. července 2011 v 12:10 | Tifa |  Mluvím já
Tak včera večer (23:15), když jsem se vrátila z Harryho Potter a relikvie smrti část 2., jsem si řekla, že ráno Vám něco napíšu. Hups! Přichází SMS, která mě probouzí, a když se podívám na hodinky, s odstupem zjistím, že je jedenáct hodin xD Takže to nevyšlo. Ale každopádně...
Zhruba před měsícem jsem měla problém s přemnožením článků o oznámení. Furt jsem psala, že: Povídka bude až..., dneska odjíždím... apod. Povídky se mi psát nechtěli. Ovšem teď mám opačný problém. Povídek mám plnou p*del a nic jinýho se mi dělat nechce xD Ironie co? Tak chcu abyste mi poradili, co mám dělat. Všechny publikovat nemůžu, protože pak zas nebudu mít, co... A taky kdo by to všecko četl? xD Takže mě napadli třeba nějaký obrázky nebo popisy a podobný věci, na který mám prázdný rubriky... Tak co vy na to??? Já jsem v koncích xD

Tifa

PS: K tomu filmu - fakt dobrý! xD Ale nelíbila se mi ta kamera, bylo to prostě něco jinýho než ty první tři díly :))) A ještě k tomu umřel Fred!!! Bééééééééééééé *utíra slzy* ... *zjišťuje, že je to k ničemu* ... *jde si lehnout*

Brzy nashledanou - Kapitola První

24. července 2011 v 20:33 | Tifa |  Brzy nashledanou
Chci vaše názory xD Pachtila jsem se s tím asi tři hodiny a pořád se mi to nezdálo... xD První díl teda docela slabej, ale ty Vaše komentáře k recenzi mě přimněli, abych první díl teda napsala :)) Tak zezké čtení...
PS: A podívejte se na to video na konci!!! 0:30 To začíná xD xD

Lili:
Na tváři se mi objevil široký úsměv. Neotálela jsem a nastoupila do vlaku. Našla jsem zcela volné kupé a hned se usadila. Vytáhla jsem svou knížku a začetla se. Asi za tři minuty se ve dveřích objevili dva kluci.

Fred:
Procházeli jsme vlakovou uličkou a ne a ne najít prázdný kupé. Brácha George už z toho byl na nervy a pořád mlel něco o tom, že jsme neměli nechat naši mámu nás tak dlouho objímat. Protože to je vždycky na dlouho. Šel jsem dál a dál a opatrně nakukoval do všech místností řekněme. Díval jsem se do jednoho kupé. Hned jsem se zastavil, protože jsem viděl prázdné kupé, teda kromě nějaké malé bytosti, co se schovávala v rohu u okna. Když jsem se podíval podruhé, což moc často nedělám, všiml jsem si, že ta osoba sedící v rohu je dívka. Měla černé rozpuštěné vlasy, které měla na jedné straně zahrnuté za uchem. Byla začtená do nějaké knížky a asi si nás nevšimla. George mě strčil dopředu, aby viděl, z jakého důvodu jsem se zastavil.
"Hele brácha, zastavil ses, protože…?"
"Ubbhhuu…" Přemýšlel jsem co říct.
"Hele tady je volno!" Pištěl radostí George. Hned vešel a sedl si. Černovlasá dívka zvedla hlavu. George se jí zeptal, jestli si můžeme přisednout. Jen kývla a dál se věnovala knížce.
"Čekáš na vánoce nebo co? Dělej a sedni si." Pokynul mi George, abych si sedl a tak jsem taky udělal. Byli jsme ticho a to u nás dvou není moc obvyklé. Už jsem dlouho tak dlouho potichu nebyl a navíc jsem měl nutnou potřebu zjistit, kdo je ta holka. Naštěstí pro mě jsem měl bratra.

Story about... 5 - K zamilovanosti

23. července 2011 v 10:28 | Tifa |  Story About
Mám tu další kapitolu a musím říct, že jsem moc ráda, že se konečně blížím tomu žánru: Životní drama. Vám to možná nepříjde, ale to co Sakuru ještě potká... To budete koukat xD No každopádně chci poděkovat za ty krásný komentáře, co píšete - kritiky kladné i záporné! Se vším se spokojím. Takže děkuji :)) No a dost keců. Hezké čtení :))

Dva bloky od restaurace Isis stál obrovský čtyř - hvězdičkový hotel Fiesta Grande, ke kterému jsme samozřejmě dojeli autem. Dveře mi otevřel mladík v červené uniformě. Slušně, s oslovením "slečno" pozdravil a pokynul mi ke vchodovým dveřím. Itachi rovnou zamířil k recepci. V tu chvíli jsem si říkala, co to k sakru dělám? Nechám se jen tak svést?
Ale co! Dostanu ještě někdy takovou šanci? Líbí se mi, já jemu očividně taky - tak v čem vidím problém. Vtipné ty moje úvahy.
Nebyla to žádná zamilovanost, ale pomalu a jistě to k tomu směřovalo. Věřila jsem mu, připadal mi dokonale. Jak jsem byla naivní.
"Smím?" Zazněla otázka, když se dotkl mých ramen, aby mi sundal kabát.
"Jistě." Usmála jsem se dost rozpačitě.
Vešla jsem do pokoje. Byl nádherný a prostorný. Připadal mi větší než všechny pokoje v mém bytě dohromady. Samý samet a krásná, určitě drahá, dekorace. Světle zelená a béžová barva, do které byla celá místnost laděná, na mě působila tak nějak klidně a uvolněně. Najednou jsem si připadala sebejistější. Víc času jsem na prohlídku neměla. Uslyšela jsem jen bouchnutí dveří, a když jsem se otočila, viděla jsem jen vysokého Itachiho, jak ke mně zvedá paži.

Yoruichi Shihouin a Kisuke Urahara

22. července 2011 v 11:06 | Tifa |  Bleach

URAHARA KISUKE

Urahara Kisuke vlastní obchod v lidském světě, ve kterém prodává věci potřebné pro Shinigami

Urahara má bledé blond vlasy a nejčastěji nosí tradiční japonské dřevěné sandály a klobouk, díky čemuž ho také přezdívají "kloboučník" (v originále myslím "sandály-klobouk" xD) I když je většinou předváděn jako přátelský bezproblémový člověk (a taky velmi vtipný xD ), umí být i velmi vážný, pokud to situace vyžaduje. Nikdy se nepovyšoval nad druhých, i když jeho schopnosti značně převyšují schopnosti jiných. Sám sebe popsal jako "úplně čestný perverzní obchodnický fešák".

Před 110 lety byl kapitánem 12. jednotky v Gotei 13 a tehdy měl úplně jinou povahu. Byl nervózní a velmi tichý. To dokazuje jak dokáže lidský svět změnit lidí, že jo? xD. Jaksi mu chybělo sebevědomí a nedokázal tím pádem být dobrý vůdce.Urahara ve svém obchodě prodává Giga a nazval to "Duševní bonbon" (pořád se tomu nemůžu přestat smát), které prodává v těch malých zelených kuličkách. Vymyslel Hogyoku, které umožní Shinigamimu získat síly Hollow a opačně.
Jeho Zanpakuto se jmenuje Benihime v překladu Karmínová princezna a uvolňuje se frází "Okiro" = Vzbuď se! xDBrzy nashledanou - Recenze

21. července 2011 v 12:02 | Tifa |  Brzy nashledanou
Nová povídka xD Ano, ano....Je to z prostředí Harryho Pottra, ale bez Harryho Pottera xD Vystupuje tam moje fiktivní postava jménem Lilian Daniels.
PS: Už mám napsaný další díl Story about... takže ji sem přidám, jestli budete hodní xD *kdo by po tom toužil* :))

Název: Brzy nashledanou

Hlavní postavy: Lilian, Fred a George Weasley, Angelina Jonson, Oliver Wood, atd...

Žánr: Romantika, komedie?

Upozornění: Pozor na mrkve!

Typ: Série

Styl: Budou se měnit pohledy lidí podle toho, jak mi to bude vyhovovat. Vždy bude před odstavce napsáno jméno.Co jsem splodila na táboře

20. července 2011 v 16:39 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Rozhodla jsem se, že Vám ukážu, co jsem kreslila na táboře. No vlastně je to jen jedinej obrázek a to obrázek holky, o které se mi zdálo. Vtipné, že? *Ani ne* **Ticho! No nic xD Každopádně je to kreslený podle toho, co mi zbylo ze vzpomínek na ten sen, ale jsem s tím celkem spokojená.


Tifa or Aerith 1. řada 3. díl

18. července 2011 v 23:26 | Tifa |  Tifa or Aerith
Konečně jsem se doliskala k dalšímu pokračování. Dlouho jsem na tu povídku nešáhla, ale každopádně je to úleva psát kraviny, který tě z fleku napadnou, narozdíl od těch dramat jako třeba ve Story about... (mimochodem ta tady bude taky do konce týdne :) Docela dobře se mi po sobě četly ty dialogy, ale chyby se mi opravovat moc nechtělo xD Třeba to udělám zítra. Musím tedy ovšem říct, že se mi druhá polovina tohohle dílu moc líbí. Třeba se Vám taky zalíbí. Hezké čtení :))

PS: Všimli jste si nového desingu???

"Ahoj Cloude." Mrkla po blonďákovi.
"Jé Aerith, tebe jsem zrovna hledal."
"Cože? Vážně?" Začervenala se.
"Jo. Nechala sis ve třídě pouzdro a Tifa mi řekla, ať ti to vezmu já, že prý budeš ráda." Usmál se a podal jí ho.
"Tifa jo?" ,Co to jako zkouší?´ Zamyslela se Aerith.
"Ehm ehm!" Odkašlal si nenápadně Genesis. "Brácho můžem už jít? Mám domluvený rande s tou kočkou z Black Stone."
"Jasný jdem. Tak se tu mějte." Rozloučil se Cloud a společně odešli.

Blik vole bum vole čau ahoj

17. července 2011 v 21:29 | Tifa |  Mluvím já
Dnešek je za námi a přiznám se, že jsem toho moc nestihla... No nic - každopádně jsem alespoň oběhla Sb a napsala zhruba dvě věty pokračování Story about... Tak teď chci vědět jestli chcete napsat nějakou povídku? Je mi jasné, že chcete (xD) takže se rovnou ptám, jakou? Prosím prosím napište mi to do komentářů...

No za tenhle týden bych chtěla stihnout napsat aspoň dvě povídky (které si vyberete) a urobit novej desing (ta růžová je přímo odpuzující xD ) Takže toť plán na následující týden :)A zítra se na Vás vrhnu ^ ^

16. července 2011 v 13:06 | Tifa |  Mluvím já
Moooc COMEBACK!!!!!

Vrátila jsem se z tábora a zase začnu řádit :)) Chvulku bzde trvat než se vzpamatuju, že mám Pc a TV, ale neva xD! Každopádně 14 dní od civilizace bylo skvělých! Moc jsem si to užila s malýma harantama <3 a mojí novou platonickou láskou! :D Čekejte povídky (ale ty až tak za týden), který jsem napsala. Jsou to většinou pokračování, ale napadli mě i nový příběhy :)) No snad to uskutečním. Ovšem - teď jsem unavená jak pes, páč jsem se v autobuse (který, jen tak mimochodem, jel asi 2 a půl hodiny) starala o děti, kterým bylo zle (no prostě kteří zvraceli :( ) Takže fajn! :D Půjdu spát a zítra už budu konečně aktivní! Oběhnu SB a podobně... Díky za Váš čas :))

Boxer :))

Cristina Aguilera

14. července 2011 v 6:00 | Tifa |  Music and Films
Přednastavený článek

Christina Aguilera

Datum narození:18.12.1980
Místo narození:Staten Island, New York, USA
Znamení:Střelec

Životopis:Počátek svojí kariéry nastal v deseti letech, když Aguilera zpívala státní hymnu pro Pittsburgh Steelers, a ve 12-14 letech se objevovala v Mickey Mouse Clubu bok po boku dalších budoucích hvězd jako Britney Spears , J.C. a Justina z 'N Sync. Společnost Walta Disneyho natáčela celovečerní snímek Mulan a usilovně hledala interpretku výrazného hlasu, která by nazpívala úvodní skladbu Reflection. Po dlouhém a náročném konkurzu padla volba jednoznačně na tehdy právě začínající zpěvačku Christinu. Bylo to vůbec poprvé, kdy společnost svěřila roli dosud neznámému hlasu i jménu. Posléze však všichni s úžasem zjistili, že jejich rozhodnutí bylo více než správné.

Nedlouho poté půvabná blondýnka získala nahrávací smlouvu a konečně vydala své debutové album. Prvním velkým hitem se stala skladba "GenieIn A Bottle". V současné době je považována za největší konkurentku Britney Spears a velmi často je s ní srovnávána.


Výtvarná výchova v dějepise

10. července 2011 v 0:00 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Přednastavený článek

Oživila jsem svoji paměť a podívala se na nějaký starý obrázky xD No tak dobře jsem se dlouho nezasmála xD Jinak tohle je Byakuya a Yoruichi z Bleache :)) Mám ty dva strašně ráda a kdyby byli spolu, tak bych byla nejšťastnější šlověk na světě xD


Mix postav

3. července 2011 v 22:00 | Tifa |  Bleach


Tak jo - dneska by měla být neděle :)) Jsem na táboře a tak Vám tu dávám přednastavený článek. Jsou to nejrůznější obrázky z bleache. Hlavně mých oblíbených postav :))