Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Final Fantasy XIII - Postavy

3. srpna 2011 v 11:00 | Tifa |  Final Fantasy

Lightning

Věk: 21
Výška: 177 cm
Barva vlasů: světle růžová
Zbraň: Gunblade
Summon: Odin
Summon se mění na: robotického koně

Lightning je hlavní postavou hry. Její pravé jméno je zatím záhadou, známá je pouze pod svým pseudonymem. Její zbraní je Gunblade, tedy hybrid mezi mečem a střelnou zbraní. Summona, kterého ovládá je Odin a ve speciálním módu je to pouze Odinův kůň, s kterým Lightning provádí přímo kaskadérské kousky. Její sestrou je Serah, která je v příběhu FF XIII velice důležitou postavou. Vzhledově připomíná Lightning Clouda, což je dle tvůrců záměr, ale charakterově půjde o odlišné postavy. Hlavní hrdinka zbytečně neplýtvá slovy nejde pro ránu daleko. Je velice odhodlaná vzdorovat svému osudu a snaží se chránit hlavně Serah, která (ačkoliv to Lightning nedává přímo najevo) je pro ní vším.


Snow Villiers

Věk: ?
Výška: 196 cm
Barva vlasů: blond
Zbraň: Fists (pěsti)
Summon: Styria and Nix (Shiva sisters)
Summon se mění na: motocykl

Snow je zapálený bojovník, který do všeho jde na 120%, přímo po hlavě. Často se dostane do problémů, protože dříve jedná, než myslí, ačkoliv jeho úmysly jsou vždycky dobré. Je velice silným bojovníkem, který těží především ze své fyzické síly a nespoléhá se na žádné zbraně. Jeho láskou je Serah, která je zároveň jeho snoubenkou. To se samozřejmě nelíbí její sestře Lightning a stane se to nejedním z problémů, které mezi sebou Snow a Lightning mají. Snowa potkáváme na začátku hry, kdy je doprovázen svými kamarády, tzv. týmem Nora, ve kterém jsou postavy Gadot, Lebreau, Maqui a Yuge. Snow je důležitou postavou ve hře a i když někdy jedná bez rozvahy, tak je to velice silný a citlivý charakter.


Oerba Dia Vanille

Věk: ?
Výška: 164 cm
Barva vlasů: červená
Zbraň: Bič se dvěma hroty (Bind Rod)
Summon: Hecatoncheir
Summon se mění na: dvounohého mecha se čtyřmi kulomety

Culíkaté děvče, které je velice veselé a dokáže podržet své přátele, když to potřebují. Na začátku hry je zachráněna Snowem a týmem Nora, když je převážena jako zajatec ve vlaku. Vanille si ve hře vypěstuje velice vřelý vztah k Hopovi, který je poznamenán ztrátou své matky. Vanille používá jako svého summona Hecatoncheir. Její zbraní je zvláštní mutace biče, možná spíše rybářského prutu, který má 2 vlasce a působí tak zranění nepřátelům. V jedné části hry je Vanille odváděna v poutech, aby byla vyhoštěna na Pulse, pod vedením diktátorky Jihl Nabaat.


Sazh Katzroy

Věk: ?
Výška: ? cm
Barva vlasů: černá
Zbraň: 2 pistole
Summon: Brynhildr
Summon se mění na: automobil

Sazh je nejstarším členem vaší party, do které ho doženou zvláštní okolnosti. Jeho pomocníkem, který ho všude provází, je chocobí mládě, které je většinu času ukryto v Sazhově afru. Sazh má šestiletého syna, který se jmenuje Dajh Katzroy a Jihl Nabaat ho nechá proměnit v krystal, což bude pro Sazha hlavním motivem, proč se rozhodne přidat se k vám a bojovat proti Sanctum (organizace, která se snaží zničit veškerý odpor k systému, kterým je spravován Cocoon). Sazhovým summonem je zcela nový robotický rváč Brynhildr. Sazh je dle tvůrců nejupovídanější postavou, neboť má z celého osazenstva nejvíce replik, zúčastní se mnoha akcí a svědomitě vás bude podporovat na cestě k nastolení dobra ve světě Final Fantasy XIII a v záchraně svého syna.Hope Estheim


Věk: 14
Výška: ? cm
Barva vlasů: blond
Zbraň: bumerang
Summon: Alexander
Summon se mění na: pevnost

Hope je nejmladším členem vašeho týmu, je mu teprve 14 let. Občas se chová panovačně a dětinsky a je velice zasažen ztrátou své matky, za což může z velké části nehoda, kterou způsobil Snow. Mezi těmito dvěma postavami vzniká napětí, které nejednou přeroste v ryze agresivní chování. Hopovo dobrou kamarádkou se postupně stane Vanille, která mu nejednou pomůže. Hope pochází z bohaté rodiny a jeho rozmazlenost z něj dělá občas až zbabělce. Ze začátku hry se bude dokonce stávat, že bude svévolně utíkat z boje a na vás bude, aby ste si ho vycvičili v mocného bojovníka, který se soubojů nebude bát.


Oerba Yun Fang


Věk: ?
Výška: ? cm
Barva vlasů: černá
Zbraň: Kopí
Summon: Bahamut
Summon se mění na: létající loď

Oerba Yun Fang nese část jména stejného jako má Vanille. Je možné, že pocházejí z jednoho kmene, který osidluje svět Pulse (mimo Cocoon). Ovšem Fang pracuje pro vládu na Cocoonu a nejspíš až nějaký zvrat jí dovede k vám do party. V jednom z trailerů zatýká Snowa a utahuje si z něj. Ovšem jedná se o hratelnou postavu, která se k vám později přidá. Její zbraní je kopí, které se umí změnit na zbraň podobnou nun-chaku. Jejím summonem je neelementární Bahamut.


Serah Farron


Věk: 18
Výška: ? cm
Barva vlasů: světle růžová
Zbraň: ?
Summon: žádný
Summon se mění na: -

Serah je upřímná a velice milá dívka, která stejně jako její o 3 roky starší sestra Lightning má dlouhé, narůžovělé vlasy. Nosí si v sobě smutné vzpomínky na minulost, která potkala její rodinu. Rok před událostmi ve hře se měla Serah stát studentkou Eden's university, ale jelikož potkala Snowa a zamilovali se do sebe, tak od svého záměru upustila. Serah je stejně jako všechny hlavní postavy tzv. l'Cie, což jsou lidé, kteří jsou bohy (fal'Cie) označeny a mají vykonat nějaký úkol (Focus). V průběhu hry je Serah přeměněna na krysal a v jiné scéně se "loučí" se svými blízkými. Její sestra, Lightning, není nijak nakloněna jejímu vztahu se Snowem, se kterým je Serah zasnoubena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 3. srpna 2011 v 19:46 | Reagovat

Krásně napsáno :3 Jinak ta Sarah nevypadá špatně :)

2 Yumi Yumi | Web | 4. srpna 2011 v 12:52 | Reagovat

Vážně pěkně napsané~ :33
Budu to muset někdy shlédnout :3♥

3 Aki-chan Aki-chan | 4. srpna 2011 v 15:44 | Reagovat

Pekne napísané. :) A ináč máš to hodnotenie u mňa. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama