Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Říjen 2011

Pro Yuriko-san - Past

30. října 2011 v 18:25 | Tifa |  Povídky na přání
Jůůů - nevěřím vlastním očím xD Konečně jsem se vrhla na ty povídky na přání ;) Tákže tu mám povídku pro Yuriko - san: Neukamenovat mě prosím :)) Píšu to večer xD
Jinak - vím, že měla být na řadě Shiki - promiň, ale já už to mám rozepsaná asi 2 týdny a furt nemůžu přijít na nějakej nápad :( :/ Prostě PSYCHO xD Ale to přijde - věřím v to *_*
Takže tady povídka Past .) Enjoy ^^
"Budeš toho litovat." Promluvil do ticha. Byla velmi chladná noc, stromy se ohýbaly pod náporem krutého větru a dokonce i krysy už zalezli do svých úkrytů v kanálech, které je aspoň na chvíli mohli uchránit před umrznutím. Díval se do jejích tmavě fialových očí a cítil silné zoufalství. Už neměl nic, co by ji řekl.
"Svůj názor už nezměním." Řekla tiše a otočila se.
"Jak víš, že je jeho?!"


Pomilování hodní Japonci ~♥^^

30. října 2011 v 12:52 | Tifa |  Music and Films
Umírám, když vidím tohle video! *_* Pokud někdo neví - tak je to jeden z openingů v anime Bleach :) Já ty kluky miluju - vídíte tu atmosféru? Takovej koncert;panebože to by byla paráda ^^♣
Furt si to musím zpívat *_* ♥V tomto fakt "miluju" svýho staršího brothera xD ~Okamžitě, co si přikráčí do mého bejváku, řekne: "Co to posloucháš za sračky?" xD Nooo miluju ho! :)) Ten jedem rasista xD Japonci forever - vám říkám *_* ^^
Jinak jsem konečně poslechla další song od An Café - U Suzu - san - jmenuje se you a mě se fakt líbila ^^
Prostě parádní písničky toto *_* Nechápu lidi, co to hnedle odsuzují :)) Že jo? xD ◘
°°°°Tifa
~Toho v tom fialovým triku bych ****** ~


Joker

29. října 2011 v 14:36 | Tifa |  Harry Potter - Jednorázovky
Včera... Ne předevčírem jsem byla na oslavě dvou kamarádů. Parádně jsem si zatancovala, utratila svoje finance, "trošičku" se napila, a pobavila se s fajn klukama♥ xD Ale neměla jsem moc penět -takže mě všici zvali - ale opilá jsem moc nebyla: Mám výdrž xD No a pak jsem dostala chuť psát - takže jsem napsala jednorázovku na motiv Harryho Pottera :)) Je to na pár FredXHermiona :) Já je mám strašně ráda: Tady prostě platí - protiklady se přitahují :)
Seděla na lavičce uprostřed chodby. Bylo jaro a všichni, kteří se právě nemuseli smažit v zadýchaných učebnách a otrávenými učiteli, se procházeli po venku. Ale ona ne. Seděla na lavičce a učila se. Přeci jen - měla těsně před zkouškami NKÚ.


Procházka do pekla - Kapitola Šestá

28. října 2011 v 16:47 | Tifa |  Povídka o Vás
Ohayo *_* Máme tu další díl, vy hovádka :)) Poslušně si to přečtěte :)) Tento díl a ještě asi ten další budu rozvíjet postavy a poté příjde ta hlavní zápletka - JUPÍ xD
Dnes jsem nezvládla zapojit všechny postavy - hlavně proto, že u některých prostě nevím, jak pokračovat, ale to přijde ;)
Je to:Shikashi - tady obvzlášť nevím xD Rolerai, Saki, Lucy, Diza, Sayumi..... Buď jste tam vůbec nebyli nebo jste se tam objevili okrajově. Takže nebojte příští díl patří vám :))
Tak si to užijte :)
PS: Ako, pro tebe mám bonbónek xD Schválně jestli poznáš, kdo tě hlídá ve vězení? :P
Zvláštní, jak může osoba na straně zla tak čistě a upřímně projevovat emoce. Byla to Koinaku, kdo skákal po svém tmavém pokoji se šedými zdmi a radoval se z mise, na kterou ji Pein poslal. Sundala plášť Akatsuki a odložila svoji čelenku, na které se blyštil přeškrtnutý znak Konohy. Gray Fullbuster, její přítel, který už víc než dva roky žil v Listové, netušil, že jeho černovlasá láska pracuje u zločinecké organizace, a ani, že pochází z Konohy. Sic jí to sžíralo, nemohla mu říct pravdu.
"Už vypadni, máš na něj jen tři dny." Smála se Konan, která si pobaveně prohlížela Koinaku, jak se snaží zkrotit své vlasy.
"Jo, jo už jdu. Ale musím nějak vypadat ne?" Usmívala se a oblékala čistý černý plášť. Vyšla ze dveří a chtěla se rozběhnout.
"Jednou to stejně zjistí. Pak ho Pein nechá zabít." Promluvila Konan tiše. Ankoku dělala, jakože to neslyší a vyběhla z úkrytu.

Brzy nashledanou - Kapitola Sedmá

26. října 2011 v 17:40 | Tifa |  Brzy nashledanou
*Muheheheheheh* Je tu! Další díl přichází :) Tak vidíte - dočkali jste se xD Vím, že tady dlouho povídka nebyla, ale přes prázdniny se budu fakt snažit ;) Takže tady chci nějaké komentáře, když už si to přečtete *jsem snílek, co?* xD Dneska se pokusím napsat ještě Procházku do hell xD Hezké počteníčko, smrádci♥ Mám vás ráda :))
Lilian:
Zdrceně jsem se posadila do křesla v Lupinově kabinetu. Nemohla jsem tomu uvěřit. I když… to všechno zapadalo do sebe. To, jak nikdy nemluvil o mých rodičích; proč mě nemohl doprovodit na nádraží; proč mě nechal na ministerstvu samotnou; jak mi nechtěl říct, proč mám jiné příjmení než on. Takže můj strýc byl vrah?
"Nepochopila jsi to, Lili." Mluvil klidně Lupin. "Tvůj strýc byl neprávem obviněn za vraždu. Nikdo mu nemohl dokázat nevinu, proto se ukrýval."
"A teď ho zabili?!" Zvedla jsem se prudce z křesla. Už jsem plakala. Profesor sklopil hlavu a nejspíš přemýšlel, jak má zformulovat další větu.
"Je mi to líto. Znal jsem ho."


To tu ještě nebylo!

16. října 2011 v 18:31 | Tifa |  Hablahabla
Dobrá večír :),
Opravdu se mi ještě nestalo, že bych udělala ne jeden, ne dva, ale 3! disigny na blog! xD No je to super, ale co s tím??? Já mám tři laye, co se mi líbí a nevím, kterej xD


Slohovka z roku 2010 - Lavička v parku

15. října 2011 v 16:12 | Tifa |  Originální Jednorázovky
No neuvěřili byste, co jsem našla! No to bylo blbí - já jsem tomu nemohla uvěřit! Vytrhávala jsem si takhle sešit s tvrdýma deskama, že bych ho jako chtěla ještě použít - no a našla jsem tam takovou pěknou stránku - stránku, na které jsem si dělala cvičnou slohovou práci!
Tehdy to bylo konečně na volné téma LAVIČKA VPARKU! Už mě nudili ty věčný úvahy a popisi a charakteristiky! konečně jsem se mohla pustit do mého oblíbenýho vypravovaní :)) Jupí! Trénovala jsem to doma a vymyslela docela fajn příběh... Takže jsem se rozhodla, že si ho přepíšu do pc ;) Tehdy jsem za ni dostala samozřejmě za 1 xD Za pravopis teda za 2, ale to už je vedlejší xD
Takže tady máte mou slohovku :)) Hlavní hrdinka se původně jmenovala Emily, ale jak jsem zjistila, tak veškerý moje hlavní hrdinky (OC) se jmenují Emily - takže jsem ji přejmenovala xD Nenechte se znechutit začátkem :)) Pojmenovala jsem ji The Bunch - Svazek...

Bageta aneb další výtah z mého nudného života

14. října 2011 v 21:48 | Tifa |  Mluvím já
Dobrý večer přátelé,
teď mám fakt náladu pod psa a k tomu ještě příšernej bolehlav, ale den byl fajn!

Tifa or Aerith 1. řada 7. díl

11. října 2011 v 22:04 | Tifa |  Tifa or Aerith
Další díl dopsaný a já mám zase do víkendu klid xD Tákže - jsem ráda, že jsou tady tací, kterým se tato povídka líbí (ruce nahoru xD) a rádi ji čtou :) Enjoyy :)
PS: Prosík - chybí mi ještě 4 hlasy :) TADY!!!

"Jak to myslíš?" Zeptal se nechápající Noctis.
"No jakože byste se snažili navzájem ignorovat." Vysvětlil svoji myšlenku Kadaj.
"To nebude fungovat. Možná bychom to i zvládli, ale Angeal po nás bude chtít nějaký ty jeho cvičení." Kroutila hlavou Tifa. Nastala chvíle ticha. To přemýšlení v hlavách celé třídy byste mohli slyšet.
"Napadá mě jediné." Promluvil konečně někdo. "Musíme hrát. Jestli nejsme schopni se normálně domluvit, musíme to před Angealem zahrát."
"Nejlíp, jak umíme. To je fajn nápad, Vanille, ale dokáže to třeba Tifa a Aerith? Nebo Stella a Lightning?" Promluvil klidně Genesis. Všichni si čtyři jmenované dívky prohlíželi.
"Co na mě tak čumíš? Nejsem žádnej steak." Nevydržela Lightning pohled Rena.
"Já to zvládnu. Za sebe se můžu zaručit." Usmála se Tifa.
"Pokud mě ta růžová… Pokud mě nebude otravovat, zvládnu to taky." Zašklebila se Stella.
"Hele já bych proti tobě nic neměla, kdyby ses pořád nesnažila o Noctise." Zkřivila obličej.
"Á tady do té konverzace nepatříme." Zasmála se Sarah a zbytek třídy souhlasil.


Procházka do pekla - Kapitola Pátá

9. října 2011 v 21:21 | Tifa |  Povídka o Vás
Tak je to tady! Odhlasovali jste si tuhle povídku a tady ju máte :) Musím říct, že už se strašně těším, až ju budu zase psát - už totiž přesně vím, co se kde stane xD Takže tak... xD
Omluva pro Naminy (Jeffa) a.. mě xD Protože jsem naše postavy dneska trošku vynechala, jelikož jsme byli... v komatu :)) ale na přístě už mám pro nás vymyšlenou lahůdku - abys taky konečně mohla spatřit tu svoji lásku .))
Jinak: Rozhodla jsem se různé místa dějů oddělovat, bude to podle mnohem přehlednější :)
Tak - a chci hodně komentářu! xD *sni dál* Enjoy ;))

"Výborně. Takže misi prohlašuji za úspěšnou." Promluvila Tsunade a nadále se věnovala papírování. "Co ty, Rolerai? Jak se ti líbila první mise?"
"Nebylo to špatné. I když - ty škrábance tu s námi chvíli zůstanou." Zasmála se, když se znovu podívala na svoje obvázané ruce. Tým Saie se vrátil z mise, kde se střetnul se Sasukem a Shikashi. Všichni už znova byli v plné síle.
"Co lékařské techniky? Dizo?" Okřikla hnědovlásku, která se nepřítomně dívala z okna.
"Eh? Jo docela fajn, ale myslím, že to není nic pro mě. Teď nemám čas se učit něco nového; potřebuju sílit." Promluvila odhodlaně.
"Dobrá tedy. Teď běžte. Musíte si odpočinout. Misí je v tuto dobu málo, počítejte s nějakým volnem." Dořekla Hokage a považovala věc za uzavřenou.
"Hai."
___________________________________________________

Story about... 7 - Můj soused pediatr

8. října 2011 v 16:48 | Tifa |  Story About
Když se zeptám, jakou povídku mám napsat, tak všici najednou vesele komentujete xD No co sem čekala :)) Takhle povídka je speciálně na přání Jitulky ^^ Už tady nebyla hodně dlouho, takže se mi psala samo :)
Jinak mou malou "soutěž" vyhrála tedy Procházka do pekla a Tifa or Aerith :)) Na obě povídky se tedy můžete těšit ;)

Tahle povídka... Je podle mě, co se obsahu a vůbec tak všeho týče, nejlepší, kterou mám :) Ale to posuďte samy :) Žánr ŽIVOTNÍ DRAMA!
PS: Napadlo mě udělat soutěž; ještě nevím, ale asi by to bylo o nejlepší povídku :) Všichni mají soutěže tak proč ne já xD Tak mi prosím poraďte, má-li to cenu nebo ne :) Díky
Když mě přešel smích nad Ininouu SMSkou, konečně jsem se mohla připravit na večeři. Musela jsem si dát pořádnou ledovou sprchu, abych ze sebe smyla celý ten den. Těšila jsem se na Sasoriho. Věděla jsem, že mi pomůže alespoň na chvíli zapomenout na ten incident s Fugakem. Ale rozhodně v tom nebylo nic jiného než navázání přátelství mezi sousedy. Měla jsem Itachiho a milovala jsem ho. Proč bych ho podváděla? Neměla jsem důvod. Ano, byl někdy otrávený a protivný, ale to jen z důvodu jeho těžké práce. Ale v tu chvíli, když jsem se nad tím zamyslela, byla pravda, že neděláme nic jiného než, že se spolu milujeme. Nikam nechodíme, netrávíme spolu čas, sotva ho vidím mimo práci. Tuhle myšlenku jsem rychle zahnala. Nehodlala jsem si kazit večer. Oblékla jsem se do tmavě šedých rozevlátých šatů a vydala se přes chodbu k mému novému sousedovi.


Konec týdne! I sexy and I know it **

7. října 2011 v 19:57 | Tifa |  Mluvím já
Ohayo ^^ Ve francouštině jsem dneska mluvila japonsky♥ Řekla jsem sice jen "Dobrý den, jmenuji se Gabriela" Ale i to se počítá :)) Všichni z toho byli úplně na větvy - "A to bylo opravdu japonsky? A ty se to jako učíš? Řekni ještě něco!" Byla jsem jak nějaký zvíře xD Takže jsem se docela pobavili :)) Ale našla jsem jednu super holku, která je taky zamiliovaná do JAPAN!!!♥♥ Takže mám novýho spojencee :)A prý má mangu, takže v pondělíí :)) Už se nemůžu dočkat ^^

Co jsem to chtěla? Jo! Konečně je tu víkend a já zase budu psát :) Jenže nemám šajná co xD Takže poraďte děti :))
Tifa or Aerith
Brzy nashledanou
Story about...
Procházka do pekla
Safari
Nebo nějakou jinou? Prosííím něco poraďte :) Děkuju :)
xD Nechápu ty borce *-* I sexy and I know it :))

Light and Shadow 10

6. října 2011 v 6:57 | Tifa |  Light and Shadow
Čauté :) V noci se mi zdál super sen♥ Ale to je vlastně fuk xD O víkendu jsem napsala díl povídky, na kterou jsem málem zapoměla :))
"Jak dojemné." Usmívala se Elena, když se dívala na jejich šťastné tváře.
"Vyrostl si." Poznamenal Unmei prohlížejíc si Chesua.
"A ty si… zestárl." Prohlásil blonďák. On i Elena se začali nesnesitelně smát. Jenže červenovlásce to neudělalo dobře.
"Eleno!" Vykřikli bratři naráz, když se jak kus rosolu sesypala na zem. Omdlela.
"Co se s ní děje?" Ptal se nechápavě Unmei.
"Má S-Hell." Řekl prostě Chesu a vzal Elenu do náruče. "Musíme rychle do města, je to kousek. Vzbuď ostatní."


Maturitní četba? Vrah!

4. října 2011 v 18:52 | Tifa |  Hablahabla
Nazdárek kašpárek!
Už podle nadpisu jste museli zjistit, že mám výbornou náladičku! Právě nám profesor poslal na mail seznam maturitní četby!
Když pominu to, že je tam 106 titulů, tak mi stejně nejde do hlavy, jak mám zvládnout 30 knih za 4 roky, které se mimochodem budu učit i jiné předměty a žít svůj život! Aha - jak to mám asi ku*va udělat? xD
No teď se asi můžu jen smát :) (perex) Mimochodem pořád pořebuju ještě 11 hlasů xD TADY! Děkuji :)

Tifa or Aerith 1. řada 6. díl

3. října 2011 v 18:38 | Tifa |  Tifa or Aerith
We make money, money we spended xD Strašně teď fetuju jednu písničku, co hráli v clubu :)) Ale to je fuk xD Tady máte další díl povídky na motiv Final Fantasy :) Píše se to samo xD Enjoy ^^
"Áh, proč všichni?" Protahoval unuděný Reno, když skončila hodina s profesorem Angealnem.
Všichni byli naštvaní, že musí být po škole a utužovat kolektiv.
"A co budeme jako dělat v kuchyňce? To nás chce naučit vařit?" Ptal se otráveně Tidus.
"Pochybuju, že to Angeal umí." Přidala se do konverzace Yuna sedící na blonďákově lavici.
"Mě spíš děsí, že nám bude určovat, s kým budeme na pokoji." Dodala Stella a snažila se zabít pohledem Lightning, která vesele seděla na Noctisově klíně.
"Já chcípnu! Garantuju vám, že chcípnu, jestli budu muset týden přežít s tou courou Lockhartovou na pokoji." Brbla si Aerith s hlavou položenou na stole.
"Kluci spolu vychází, proč to neplatí jen pro holky?" Optal se znovu Reno. Jenže tím si vysloužil opovržení hodné pohledy od svých spolužaček.


Brzy nashledanou - Kapitola Šestá

2. října 2011 v 10:59 | Tifa |  Brzy nashledanou
Konečně jsem dopsala další dílek :)) Takže Vám ho sem přidávám ^^ Jinak jsem teda včera zapracovala i na jedné starší povídce, ke které už dlouho nepřibyl díl - takže ji tady v průběhu týdne čekejte :))
Fred:
Potom našem prohraném zápasu jsme se všichni snažili dát zase do kupy. Tréninky byli dobré, ale bez Harryho se to dalo těžko zvládat. Lilian z toho nebyla svá, hlavně když jsme se chodili dívat na zápasy ostatních. Harry se začal pomalu zotavovat a my začali sílit. Počasí se zlepšilo. Škola byla zase v pochodu, i přes ty otravné mozkomory a hrozícího Siriuse Blacka. Ale co bylo hlavní? Lili s námi byla o dost častěji. Bavili jsme se jako před dvěma roky, co ještě nechodila s Woodem. A navíc: Už jsem je s Oliverem viděl míň a míň…


Nuda v Brně? Jedem pryč!

1. října 2011 v 10:55 | Tifa |  Výtvarná výchova?
Dobré ránko (dopoledne),
venku kráká... nějaký pták, co umí krákat, a já mám zase jednou dobrou náladu! ^^ Nejsem sice doma {BRNO♥}, pobývám teď na vysočině, ale mám náladu kreslit•◘• Jupí - co vznikne? Noooooo.... xD Jako posuďte sami, ale dopředu vám říkám, mě se to líbí○○○ A to je co říct xD Není to žádný mistrovský dílo, jako třeba od Yaraki s Akou, ale i tak.... Nééé teď se cítím mizerně xD To je jedno - je to jeden z mála obrázků, které jsem vymalovala, takže jsem moc překvapená, že to vypadá... tak jak to vypadá•

Na dnešek mám plán:
1.Psát
2.Psát
3.Psát ...Asi to nevyjde, ale pokusím se ^^ To je vše, přátelé... Tádidádidádidááá •◘•
Sayonara, Tifa^^