Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Listopad 2011

26.11 - Neděle

27. listopadu 2011 v 18:46 | Tifa |  Mluvím já
Dobrý večer *_*
Moc se omlouvám, že jsem tu celý týden nebyla, ale škola mě ubyjí a volejbal mě tlačí k zemi xD Miluju svůj život :))
Zítra mám ale odpoledne volno, takže se pokusím napsat nějakou tu povídku a určitě oběhnu SB ^_^
Jinak jsem zvědavá na vaše známky xD Mě vychází 4 ze zemplu a za 5 mám jenom z informatiky xD Takže jsem spokojená .)) Pak už mám jenom dvojky a jedničky - prostě bomba xD Co vy? Jak ste na tom? Hlavně ti, co jste v prváku! *_* xD
No nic - nesmím otálet a jdu se koukat na... něco! xD Co tam bude... Jinak jsem teď dokoukala sérii Kdo přežije: Cookovy ostrovy - strašně jsem se do toho zamilovala♥ I když nemám takový reality show ráda xD Ale tohle je drsný :))
Tak se mějte a užívejte života xD

Tifa or Aerith 1. řada 8. díl

21. listopadu 2011 v 7:16 | Tifa |  Tifa or Aerith

"Ticho, mládeži!" Rozléhal se po chodbě Angealnův hlas. Šestácti člená třída už stála uvnitř zahřáté ubytovny. Většina dívek seděla na zavazadlech, pánové naopak hrdě stáli u nábytku. Reno už stihl rozbít váhu s bílou růží. "Mám tady pro vás rozdělení pokojů…" Na chvíli se odmlčel a bavil se pohledem na své svěřence, kteří mu teď věnovali veškerou svoji pozornost. "Takže přehnu to napůl, položím to tady na tu skříň a vy to otevřete, jakmile budu z dostřelu, ano?" Jak řekl, tak udělal, a rychle utekl do svého pokoje v přízemí.


Varieté aneb jak si večer udělat pohodlí

19. listopadu 2011 v 13:05 | Tifa |  Music and Films
Včera jsem koukla na film Varieté...

Brzy nashledanou - Kapitola Osmá

18. listopadu 2011 v 16:28 | Tifa |  Brzy nashledanou
Máte to tady, moji drazí :)) Chtěli jste tuto povídku a já na ni měla tak nějak náladu xD Takže jsem napsala další díl :)) Už to není věnované jen Lili, takže se tam objevý víc postav :)) Hodlám taky napsat Tifa or Aertih a při troše snahy i Story about... :)) Takže - Enjoy *_*

Lilian:
Byla jsem dost vyřízená z toho, že jsem ztratila posledního příslušníka své rodiny, a teď se k tomu přidá ještě tato nepříjemná situace… Už jsem nemohla vydržet pohled Rona, Ginny, natož Freda a George. Sklopila jsem hlavu. V mozku mi šrotovalo tolik myšlenek, nevěděla jsem, co mám říct…
"Zlatíčko, ty budeš Lili Danielsová, tví rodiče byli naši přátelé. Nikdo mi o tobě nic neřekl. Ginny jak to, že si mi nepověděla, že znáš Lilian Danielsovou?" Objala mě usmívající se postarší žena. Aha… Takže paní Weasleayová.
"Dobrý den, jsem ráda, že tu můžu být." Snažila jsem se usmát, ale nebylo to nic moc. Soucitně se na mě podívala a jako jediná pochopila, že o to nestojím.
"Dobře, vezmeme tvoje věci a odneseme je nahoru. Rone, vezmi ty kufry. Budeš bydlet u Ginny v pokoji, je tam málo místa, ale snad to nějak zvládnete."
"A bude tam ještě míň místa, až přejede Hermiona." Podotkla Ginny a usmála se na mě. To mi chybělo - určitě přijede aji Harry. Další, co mě budou litovat.


Pro Lucy Uchiha - Moon 2/2

17. listopadu 2011 v 13:04 | Tifa |  Povídky na přání
Táááák! xD Konečně jsem to dopsala :)) Teď se vrhnu na ty povídky, které jste mi navrhli *_*
doufám, že se vám bude druhá část líbit ^_^ Enjoy :}}
Sedl si na židli a položil své tělo na lavici. Nechápal tu holku, vždycky mu přišla panovačná a otravná, ale jeho přátele mu říkali, že je skvělá, milá a přátelská. Chtěl se s ní seznámit víc, ale zatím se jen provokovali. Jako kdyby kolem sebe měla tlustou stěnu. Brnění, kterého je těžké se dotknout, natož ho zničit a dostat se jí blíž. Zkazila mu náladu. Zbytek dne byl protivný a nepřátelský. Nechal si dokonce líbit narážky Ino, která už ho nějakou dobu chtěla sbalit.


Zdravím dámy a pánové,...

16. listopadu 2011 v 20:45 | Tifa |  Mluvím já
...jak jste se měli celý (pondělí, úterý, středa) týden? :) Já supersímo xD Mám zase svoji fajnovku náladu, takže Vám tu bude mlet strášný sračky ;) to si něco užijete! ^_^
Dneska jsme psali test z fyziky - zrychlený, zpomalený pohyb a průměrná rychlost! Ruku na srdce - já se opravdu chtěla učit, ale... Vymlouvám se na bolest kolena xD né opravdu - koleno (jsem volejbalistka, že jo?) mám úplně v ****!!! Takže jsu zvědavá na svoji kariéru xD Nnenenene! Co to říkám?! Chtěla jsem mluvit o škole xD ^_^
Takže ten test - rozdala nám nadání a já zjistila, že to byli 3 příklady... Neváhala jsem (jako moje úžasná spolusedící xD) a začala... Během minuty jsem vypočítala 1 příklad! Vůbec nevím, jak jsem to udělala xD Asi jsem přes noc drogovala nebo nevím xD Prostě jsem to - vlastně celou písemnku - vypočítala strašně rychle! xD Prostě nechápavost... Odevzdala jsem to a říkám si: "Dobře Gábi, to bylo nějaký rychlí... ^_^ To bude zase celý špatně!" xD
JENŽE POZOR! Když nám říkala výsledky - držte si pokrývky hlav - zjistila jsem, že to mám CELÝ SPRÁVNĚ! xD Prostě PSYCHO dnešní den xD


Pro Lucy Uchiha - Moon 1/2

13. listopadu 2011 v 20:55 | Tifa |  Povídky na přání
Víte, co člověka nejvíc na*ere?! Nééé? No já to vím xD Konečně jsem dopdala jednu střelnou (jednorázovku) a co se mi nestalo? vymzala se! Teda né celá - to by mi přece můj dokonalý počítač neudělal, že? smazal jen to, co jsem dopsala v duhé vlně odpoledne, tedy to neuložené!!! Jsem námýchlá jak sviňa xD strašně mě to štve, ale jako důkaz toho, že na Vás myslím, tu přidám aspoň tu první polovinu :))
Pokusím se to dopsat (ZNOVU!) zítra ;) I když bych se teda měla učit xD

"Closing time, time for you to go back…" Zastavila se a rychle se ohlídla kolem sebe. Přestala si zpívat a shrbila záda. Zašklebila se a čekala na jeho proslov.
"Ale, ale, ale, naše malá hrdá bruneta objevila talent na zpěv?" Posměšně si poskočil a objal Lucy kolem ramen.
"A že je to pěkný zpěv, moje malá princezno." Přidal se vyšší z chlapců.
"Nech mě! Nejsem žádná vaše, naše, moje a už vůbec ne princezna!" Znechuceně se zamračila. Přejela pohledem Itachiho a Sasukeho a v hlavě jí šrotovalo to, co by mohla říct.
"Máš dneska nějakou blbou náladu, zlatíčko."
"Jednou… Jednou, až budu mít opravdu dobrou náladu, vám sepíšu seznam nadávek, který přede mnou nesmíte vyslovovat." Pohrozila prstem.
"To nejsou nadávky, mil… vidíš, už se učím. Nedostanu nějakou odměnu?" Naklonil se k ní Sasuke a našpulil rty. Lucy mu jednu liskla a pokračovala v cestě do třídy. Bratři šli samozřejmě za ní. Mladší Sasuke s ní chodil do třídy. Itachi byl o dva roky starší. Pořád ji otravovali, ale ona se držela v klidu.


Procházka do pekla - Kapitola Sedmá

12. listopadu 2011 v 14:03 | Tifa |  Povídka o Vás
Takže je to tady xD No tenhle díl je čistě o postavách, které v minulém díle nebyli :)) užijte si to :)
PS: Ako, byl to Genma ;) xD
Shikashi se opět vrátila do úkrytu. Po dalším milostném aktu s Hidanem, který ji zase poměrně vyčerpal, zamířila úzkou chodbou do svého skromného pokoje.
"Uzumaki." Promluvil. Blondýnka se tak lekla, že Kabutovi okamžitě, jak se zvedla ze země, vrazila jednu na uvítanou. Zakřičel jak malé dítě a poté, co si upravil brýle, poslal tichým hlasem Shikashi na druhou stranu.
"Orochimaru-sama si tě žádá."
Pomalu, nezaujatě kývla hlavou a vydala se do Orochimarova obydlí. Cesta byla složitá, schovával se, co nejdál od svých svěřenců a nerad vylézal. Poměrně často Shikashi přemýšlela nad tím, že on vlastně ani nemůže.
"Orochimaru-sama má špatnou náladu… Potřeboval by rozptýlit." Upravil si brýle znovu.
"Co si jako myslíš, že jsem, ty kreténe šedivej!?" Zakřičela na něj, když ho chytla pod krkem a přirazila ho ke zdi. Atmosféra zhoustla. Kabuto věděl, že kdyby blondýnka chtěla, rozmáčkla by ho jak tvarohovou buchtu. Taky k tomu nebylo daleko.
"Takhle jsem to nemyslel." Dusil se pod náporem jejích rukou. Pustila ho dolů a on se chvatně chytil za místo poranění.
"Ts. Navíc…" Pokračovala v pomalé chůzi. "… myslím, že Orochimaru je spíš na zajíčky. Mě už je dvacet pět let, jsem vyzrálá." Zahuhňala se a Kabuto šel za ní, samozřejmě s odstupem.


Hurá!

12. listopadu 2011 v 9:53 | Tifa |  Mluvím já
Jupí! *řve* Už nám to napojili! Víte, co je to týden bez PC - známý závisláci už vědí xD
Takže jsem se přemohla a celý týden jsem se učila flákala :))
Moc se mi nechce říkat, co jsem za celý ten týden prováděla, ale slibuju, že dneska večír se tu ojeví povídka ;)
Tifa

Hidden Beautiful

6. listopadu 2011 v 11:43 | Tifa |  Mluvím já
*šipka nahorů* Takhle jsem pojmenovala svůj nový rádoby design xD! Stále se řídím heslem - jednoduchost nade vše! :)) Docela se mi líbí. Hlavně proto, že je tmavý - ty předešlé byli super, ale ta barva mě rychle omrzela xD Hidden beautiful znamená v překladu Skrytá krása! Myslím, že tohle na Konan přesně sedí :)) škoda jí - mohla v Narutovi zahrát větší roli :( *béé*
Možná ani nechci slyšet vaše názory xD Vím, nejsem v tom zrovna dobrá... xD Nevadí :))
Každopádně jsem se dneska vzbudila dřív než včera xD Musím dneska stihnout spoustu věcí:
Vyžehlit, uklid si skladiště (čtěte: pokoj), napsat povídku/y, naučit se (chemie, fyzika...), setkat se s Wendelínem (kamarádka) xD to je plán, který dnes musím splnit... Určitě to nedám, ale budu se snažit :) Rozhodně začnu povídkou - ať to mám za sebou ^_^

TEĎ PÍŠU Z PC VE ŠKOLE!!!! Nejede nám net a skratoval mi počítač - takže nevím, kdy se dostanu datám k povídce :( Ale budu se snažit (čtěte: řvát na tátu) to spravit ;)

Hmmmm... *přemýšlí, co by vám ještě řekla* no už asi nic xD To je vše přátelé - užívejte soboty... Nebo už je neděle? To je fuk xD
Vaše/naše/moje Tifa *_*
PS: dostala jsem úžasný ikonky od cicibu-chan :)) Děkuju moc *_*

DNES - Velký úklid!

5. listopadu 2011 v 21:15 | Tifa |  Mluvím já
Dobrý večer dámy a pánové,
mám hned několik věcí!

Fairy Tail Obrázky

3. listopadu 2011 v 16:05 | Tifa |  Fairy Tail
Když už opravdu nemám, co bych... xD Takže na zerochan.net jsem našla tyhle obrázky :))

Closing time, time for you to go back ♫♫

1. listopadu 2011 v 18:04 | Tifa |  Mluvím já
Konni mina *_*
Jsem dosti nachcípaná, takže nechodím na tréninky - *SAD* tudíš bych měla psát, že? xD No moc se mi u Pc sedět nechce , ale tak, co bych pro vás neudělala, že jo? :)) každopádně poslední dobou kokám na víc a víc filmů xD
Tak třeba jen minulý týden jsem shlídla tři filmy s Owenem Wilsonem :)) Zakončila jsem to v něděli - šla jsem do kina (v devět večer, takže jsem se vrátila o půlnoci xD ) na film Půlnoc v Paříži - moc se mi líbil DOPORUČUJU!
Taky jsem viděla: Poznáš až to přijde, Marley a já, Láska a jiné závislosti, 27 šatů, Hlavně nezávazně, Kamarád taky rád - EXTRÉMNĚ DOPORUČUJI!!! Určitě možná, Voda pro slony - taky úžasnej film, fakt se mi strašně líbil :))
Hold jsem poslední dobou měla chuť na jednoduché, romantické komedie a žádný dramata a psycha xD Jak to už u mě bývá :))
Máte pro mě ještě nějaký tip? Nemám, co bych dělala xD
Každopádně se povídek dočkáte ;) Jak na přání, tak pokračování sérií :)) To by bylo pro dnešní večer vše :)) Jak se máte vy?
Tifa