Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Prosinec 2011

Story about... 8 - Zbude jen vztek

29. prosince 2011 v 18:32 | Tifa |  Story About
Věříte tomu? Tak tahle povídka tu nebyla hoodně dlouho xD Ale z těch všech je možná jedna z mých nejoblíbenějších =)) Tento díl věnuju Elwencee, která na to čeká dlouho xDD Vím, že to říkám u každýho dílu, ale to DRAMA už je tady, a to teprve začíná xDD

Jenom na připomenutí:
Název: Storry about... (velice originální vyďte?)
Žánr: Životní drama, + - romantika
Hlavní postavy: Haruno Sakura
Vedlejší postavy: Spousta lidí z Naruta
Páring: To je dost všeobecnej pojem. Nechte se překvapit :))
Upozornění: ...To že to píšu já je samo o sobě riziko ne?
ENJOY *_*
Rozbrečela jsem se, jak malé dítě, a okamžitě jsem se rozběhla ven z bytu. Probíhala jsem ulice a snažila se koukat na cestu. Několikrát jsem zakopla, měla jsem slzy v očích a srdce v nedohlednu. Tohle mi nikdo nikdy neudělala. Byla jsem zničená, zrazená a cítila jsem se, jako kdybych padala do hluboké jámy. Jako kdybych byla zamotaná v síti a nemohla se ani pohnout, a žádná ruka, která by mi pomohla, tu nebyla. Doběhla jsem až k domu. Myslela jsem si, že nemám sílu ani vyjít ty schody. Naplno jsem se rozplakala. Už jsem konečně stála u dveří, ale byla jsem tak rozrušená, že mi nešly otevřít dveře. Mezi vzlyky jsem zle nadávala a zároveň jsem se snažila zůstat v klidu. Jenže tohle všechno dohromady nešlo! Lekla jsem se, když jsem slyšela otevírání dveří. Byl to Sasori, který bydlel naproti. Nechtěla jsem, aby mě takhle viděl. Zvlášť po tom, co jsem ho odmítla a odešla od večeře, jen proto, že jsem se zamilovala do toho hajzla. Vzpamatovala jsem se a rychle jsem otevřela dveře.


Safari - Kapitola 2. - Michael

26. prosince 2011 v 10:58 | Tifa |  Safari
Ták! Konečně jsem se hla s touto povídkou :)) Moc mě baví - protože to není povídka na motivy xD Je moje vlastní a s postavama si můžu dělat co chi! xD Hou!! ;* V této kapitole je tu postava mého bratra - Michaela =)) Na konci je jeho obrázek ;)) Enjoy
Po chvilce se zvedl a nasupeně se posadil na pohovku. Nebyla uražený na ni, nýbrž na sebe. Občas se choval jako idiot. Becky to neměla ráda, ani on to neměl rád, ale to jaký jste, nezměníte. Můžete to jen potlačit.
"Otevři… Už jsem se uklidnil. Jen nemám rád, když říkáš, abych se tě zbavil." Naklonil se k tmavým dveřím. "Kvůli otci tě nevydám. Chci, abys to věděla… Gate?"
Snažil se otevřít dveře, ale byli zamčené. Neměl už svoje síly, ale pořád měl mužskou náturu. Vyhrnul rukávy a praštil do dveří veškerou svoji silou. Neskrýval bolest v zápěstí, na kterou začal sprostě nadávat. Když vešel do jejího pokoje, našel jen prázdnou postel. Ale to, co ho znepokojilo víc, byla kapka krve na zemi. V tu chvíli se ho zmocnila zuřivost. Mlátil do všeho kolem a křiku se neubránil.


Vánoční povídka *_*

24. prosince 2011 v 9:55 | Tifa |  Naruto - Jednorázovky
Lidičky! Přeji Šťastné a veselé Vánočky a ať Vám naježíí! ^_^
"Veselé Vánoce, hezké svátky."
"Veselé Vánoce!"
"Šťastné a veselé!"
Všechny děti se rozešli ke svým domovům, aby se mohly oddat vánoční atmosféře, která už pohltila většinu Konohy. Někteří ještě narychlo nakupovali dárky, někteří popíjeli horký čaj a punč, někteří si hráli jako malé děti a házeli po sobě koulemi sněhu, a někteří si jen klidně užívali atmosféru a čerstvě nasněžený sníh.
Ale jeden ne. Malý klučina se procházel po zasněženém místě, kde se obvykle trénovalo. Jeho vlasy byly pokryté sněhem a tváře měl červené od mrazu. Každý rok se koukal na šťastné rodiny, malé děti s rodiči a spousty příbuzných, které on sám neměl.
Malý Sasuke se posadil na dřevěnou lavičku a pohlédl do nebe. Už se plně setmělo a Listovou zářila světla všemožných barev.

Tifa or Aerith 1. řada 9. díl

23. prosince 2011 v 13:23 | Tifa |  Tifa or Aerith
Mám tady další díl téhle puberťácké patlaniny xD Ani nevíte, jak mě tohle baví :)) Je to taková pěkná oddechovka =)) xD Takže Enjoy *_*
"To mě teda překvapilo." Vyhrkla Yuffie.
"Hej, neposlouchej cizí rozhovory, princezno!" Dupla nohama Lightning na strop postele, kde seděla Yuffie s Vincentem. Pokojem se ozval smích.
"Né opravdu, ona to nehrála. Stella je dobrá holka a občas uzná svoji chybu." Usmála se Yuna.
"I kdybych ti věřila, nemůžu to brát objektivně, pochop." Plácla rukama. Po tom, co všechno jí ta blondýna udělala, nemohla jen tak spláchnout všechnu svoji nenávist.
"Co ty víš, třeba se z vás stanou kamarádky."
"Néééé!" Ozvalo se hlasité zaskučení. Noctis se rozesmál a políbil Lightning.
"Jsi moc velká optimistka." Ozval se Vincent, který se nenápadně snažil obejmout Yuffie tak, jak se to dělává v kině.


Slohovka z roku 2011 - O Červené karkulce: Verze 2011

21. prosince 2011 v 18:15 | Tifa |  Originální Jednorázovky
Mám tady tu slibovanou slohovou práci... Ehm.. Je nic moc, ale uznejte, že na tohle téma xD Bylo to.. řekněme né moc snadné! xD Enjoy *-*
Žila, byla jedna malá holčička, která se jmenovala Karkulka. Vždy nosila svůj oblíbený červený šáteček uvázaný na krku, protože často trpěla nachlazením.
Slunce vycházelo, když se Karkulka rozhodla zajít za svojí milovanou babičkou. Bydlela na konci města, pryč od hluku dopravních prostředků a aut. Holčička se oblékla, telefonicky se ujistila, že babička odpočívá v houpacím křesle, a vyrazila.

Končím!... S tobogánama

20. prosince 2011 v 21:45 | Tifa |  Mluvím já
Tak, tak - TOBOGÁNY už nikdy neuvidí moji vznešenou zadnici! xD Posrali si to a já jsem se rozhodla jim neodpustit... O co jde?
Tákže: O víkendu jsem byla na Slovensku - jak už možná víte - v Tatralandii! To je zábavní kvakvapark... Je tam milion milionů tobogánů, ale jelikož je zima, tak jsme byli jen uvnitř :)) S mým šlechetným brotherem jsme jezdili nejdřív na takovým kámošovy.. No byl barevnej *nebudu Vám popisovat tobogán - nejsem idiot ne?* xD A ten byl v pohodě - jezdil rychle a nebyli s ním žádný potíže... Jenže!
Náhle jsme se ocitli v druhé budově a tam bylo dalších 5 tobogánů... No a co sem udělala? Zkusila jsem všecky! Moje noční můrka byl takovej růžovej tobogán... Áno už od pohledu se mi nelíbil... Nebudu zacházet do podrobna, ale kvůli němu mám solidně sedřenou kůži na rukách (do krve), rozbitý kolínko, modráka na zádech a spálený rameno... Zábava co? xD Strašná bomba to byla xD
Co vy? Už ste tam někdy byli?? :))
BTW: Zítra sem hodím svoji slohovku, kterou sme psali minulý týden xD Jsu zvědavá, co z ní dostanu... Byla na téma: O Červené karkulce - Verze 2011 xD Prostě pecka! xD

No nic - tak se mějte a užijte si Vánoce, já se ještě určitě ozvu s nějakou tou trapnou vánoční povídkou ;)! *_*
Gejbík... Tifa

Vyplatilo se to!!!

15. prosince 2011 v 20:41 | Tifa |  Mluvím já
Dětskáááá! xD
Věřili byste tomu, že jsem se něco opravdu naučila? Já teda rozhodnopádně ne-e! xD Ze zeměpisu, ze kterýho mi vycházi 4,25! :)) Mňamózní - tak sem si řekla, že se budu učit... No a co se nestalo? Mám dobrý pocit z písemky... NESKUTEČNÉ! xD No to by bylo něco z mého života xD...

Co vy? Jak se máte? Vím, že pořád slibuju povídku ale čas jsou peníze a peníze mají zrovna dovolenou... xD No nevadí! *_* Dárky taky nemám, přestup do jinýho klubu se mi taky nedaří.. Co víc chtít?! xD
Doufám, že se máte skvěle a užíváte si tu "užasnou" vánoční atmosféru :)) *promluvil člověk, co nemá rád Vánoce* xD
Co nějaké typy na filmy? O víkendu budu na Slovensku a povečerech bych se chtěla odreagovat z toho.. odreagování! xD
To bylo asi celé poselství! xD
Tifa happy jak dva grepy!

Přestaň nadávat, začni se vzdělávat!

10. prosince 2011 v 13:43 | Tifa |  Mluvím já
Koni *_*
Viz výše - měla bych na tom opravdu zapracovat! Mám ve škole... No prostě spoustu práce a na blog a psaní hold není zrovna čas. Ale všecko postupně... Ten název článku je z filmu Šmoulové xD Musím říct, že mi to hodně zvedlo náladu - smáli jsme se s kamoškou skoro celou dobu! xD Takže se určitě podívejte - stojí to za to!
Dále - Omlouvám se všem, co navštěvují tenhle pajzl! xD Opravdu teď nemám čas, ale slibuji, že se to zlepší hned, jak si zvyknu na to tempo na gymplu :)) Do té doby budu přidávat po málu a povídky budu psát převážně o víkendu (zítra se pokusím o Tifa or Aerith).

Procházka do pekla - Kapitola Osmá

4. prosince 2011 v 16:43 | Tifa |  Povídka o Vás
Je to tu, vážení :)) konečně jsem se někam pohla - a řeknu Vám, že s většinou postav vím, co budu dělt! xD Což je pokrok *_*
Kratší je to, já vím, ale co už xD
Jo jinak: Určitě jste si všimli nového laye - Je od Maky.Orel - odkaz na její blog najdete v menu ;)
No a teď ta povídka - ať se vám líbí :)
"Nemůžu za to, že mě hned poslala na misi; tak na mě přestaň řvát!" Rozzlobila se Sachiko a mrskla sebou na postel. Toshiro na ni nesmyslně vyjel, protože se neviděli přes týden a ona znova odchází.
"Tak promiň, že mě to nesnesitelně vytáčí!" Sedl si na druhou stranu jejich společné postele.
"Ale já ti říkám, že to není moje vina." Dívala se do stropu a protáčela očima.
"Tohle jsem nemyslel." Pošeptal a Sachiko to znepokojilo. Posadila se.
"Cos tím myslel?" Zeptala se rychle.
"Nemyslel jsem to, že tě Tsunade poslala na další misi, mrzí mě to, že ti vůbec nevadí, další týden nebudeme spolu."
"Tak tohle nemusím poslouchat." Řekla uraženě a sbalila si věci. Za půl hodiny se měla sejít s Naminy.

Lenost-sama

3. prosince 2011 v 11:58 | Tifa |  Mluvím já
Ohayo *_*
Nejdřív se omlouvám, že jsem tu nic nepřidala :( Škola mě úspěšně zadupává do země a doma je blázinec xD Na povídce se pracuje, ale na Story about... prostě nejsou nápady :/ Proto radši napíšu Procházku do pekla ;) S největší pravděpodobností se tu objeví zítra :))
Jak se máte vy? Doufám... že to máte stejný jak já xD Abych v tom nebyla sama! xD Ale neee - to nikomu nepřeju :)) No nic - pokusím se oběhnout SB a pak se dám do pečení! xD
Nemám ráda Vánoce, ale to cukrový k tomu asi patří xD Jak jste na tom s vánočníma dárkama? Já vím jen, co dám svému adolescentnímu bratrovy xD

Mějte se, Tifa