Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Leden 2012

From Yesterday - 30 Second To Mars

25. ledna 2012 v 20:00 | Tifa |  Music and Films
Naprosto úžasnej song od Marsů! A ten videoklip? Ten nemá chybu♥♥ Navíc to všem strašně sluší =)) Jared je prostě nejhezčí s těma černýma vlasama ;)) Z toho bideoklipu by mohl být skvělej film xD Jo a ten konec? Naprosto epochální =)) xD

Márty a jeho AFRO CIRKUS! aneb musím vidět Madagaskar 3

25. ledna 2012 v 11:00 | Tifa |  Music and Films
Chcete vědět na čem ujíždím už dva dny? Já - jakožto silně pestrá osobnost - mám slabost pro totální sračky, pí*oviny, blbosti a kraviny... Tudíž, když mi kámoška poslala video ukázku z Madagaskaru 3... Co se stalo? Stalo se to, že jsem to začala poslouchat pořád dokola xD Už mi z toho solidně hráblo... Ale je to super!!!! xDD

*Tatatararara cirkus, tatatarararata, AFRO CIRKUS... xDDD*

Narozeniny!!!!

24. ledna 2012 v 21:09 | Tifa

HEPTY BEPTY TŮ JŮ!!!!!!! HEPTY BEPTY TŮ JŮ!!!!


Brzy nashledanou - Kapitola Devátá

22. ledna 2012 v 22:16 | Tifa |  Brzy nashledanou
Nooooo! Takže je tu další díl na motiv Harryho Pottera =)) Naladila mě na to Jeffa a její skvělé (jako vždy) povídky *_* Enjoy :)))

Lilian:
Fred byl vždy takový optimista. Samozřejmě v tuhle chvíli jsem za to byla moc ráda. Nemůžu smutnit věčně, rodinu mi nikdo nevrátí, ale šrámy na duši zůstanou.
Zbývaly tři dny do začátku školy a já měla velmi smíšené pocity. Na jednu stranu jsem se těšila, ale nadrbou stranu jsem si říkala, co když to ostatní vědí? Co když se v tom budou hrabat? Na mysli mi hned vyšel Malfoy… On a jeho tatík. Draco to určitě bude vědět. Že ho hledali za něco, co neudělal a tak.
Teď mi to došlo! Měla bych zjistit, co to vůbec zapříčinilo. Proč ho obvinili? A místo koho?! Z přemýšlení mě vytrhl Harry.
"Už se těšíš do školy? Potřebuju tě v družstvu." Usmál se na mě. Ale pořád jsem v tom cítila takový ten soucit. Soucit lidí, co nevědí, co říct.
"Jasně, že se těším. Musíme dohnat Zmijozel! Teď už budeme v plné sestavě, nemají šanci."


Vyhodnocení Třídění

22. ledna 2012 v 10:25 | Tifa |  SB
Co k tomu... no, né že by ste mě zklamali, ale já taky nebudu navštěvovat lidi, co ke mě nechodí.. Takže asi tak, jsem ráda, že mi aspoň pár těch sb zůstalo xD Miluju Vás♥ =))
Tímto taky zase otevírám možnost spřátelení =))

Merry christmas?

21. ledna 2012 v 14:35 | Tifa |  Mluvím já
Zdravím Vážení =)
Jak se všichni máte? Pololetí se blíží ke konci.. Jak jste na tom se známkami? xD Já jsem se překonala a nedostanu 4 ze zeměpisu! *slaví* xD Ale pšššt! Nesmí se to dozvědět mamina - chci ji napínat xD
Jinak! Pár změn bych potřebovala.. Musím vyměnit lay.. No tenhle je opravdu krásný, ale Vánoce už jsou za námi a já si musím sehnat nějaký nový.. ehm, jelikož jsem se rozhodla, že už nebudu dělat designy, tak (jako bych se neznala) se o to pokusím! xD Ale pochybuju o své úžasné grafice xDD Takže kdyby měl někdo opravdu času na zbyt, tak by mi to bodlo xDD

Teď rychle k povídkám! Rozhodla jsem se konečně napsat tu druhou část k Gay Gray xD ale je to YAOI a to znamená co? No že to asi bude chvilku trvat :ú Ale nesmutněte *smích* Napíšu i něco jiného.. Nechte se překvapit xD


Safari - Kapitola 3. - Jane

14. ledna 2012 v 23:10 | Tifa |  Safari
Konečně sem to dopsalaaa! :) V tomto díle představím další postavu a to Jane :) Kamoška, kterou sem poznala před 5 lety... Když opomenu to, že chodila s moji věčnou láskou, tak ji mám docela ráda xDDD Je to atletka, proto jsem ji přiřadila k tomu zvíře k jakému jsem ji přiřadila :) Enjoy *_*
V tu chvíli, kdy zmizel Michael, byl William v koncích. Nevěděl ani kam se vydat, ani co má dělat. Nacházel se teď u obrovské skály vyčnívající z pevniny. Co oko dohlédlo, byla jen prázdná step. Vydal se tedy přímo rovně. Šel dobrou hodiny, bylo mu horko k padnutí a nikde nic. Kolem jen písek a jedna pásnoucí se gazela.
"Gazela?" Zahleděl se na ni a prohlížel si ji od shora dolů. Gazela si ho všimla. Otočila k němu hlavu a Williamovi se zdálo, jakoby na něj kývala. Udělala pár kroků dopředu, ale ona zůstala na místě. Už byl poměrně blízko, když se konečně pohnula. Otočila celé své tělo a začala se měnit.
"Já to věděl." Usmál se a sledoval, jak se gazela mění na malou postavu. Byla to dívka.
"Jmenuji se Jane, ale říkají mi Xenon. Ty budeš William Wolker." Promluvila tiše a plynule. V ten moment ho napadlo, že všichni z Guides budou asi na úrovni. Už podle toho, jak mluvil Michael.
Jane byla japonka, stejně jako on. Měla na sobě černé šaty, na kterých byli šedé lebky, a černé vlasy měla svázané do elegantního účesu. Na to, jak mluvila, se oblékala jako malá puberťačka, pomyslel si.


Kontrola!!!!

9. ledna 2012 v 20:39 | Tifa |  SB
Lidičky, slíbila jsem si, že už to neudělám, ale je to tady! Třídění AFF!

Procházka do pekla - Kapitola Devátá

8. ledna 2012 v 12:43 | Tifa |  Povídka o Vás
Dámy a pánové! Konečně jsem se vrhla na tuhle povídku =)) Takže tu mám další pokračování. To, jak se vyvíjí vaše osudy, mě vždycky pobaví. Sama nikdy nevím, co s váma udělám xDD
No v tomhle díle jsou opět postavy, které v tom předchozím nebyly.
A to je: Naminy, Saki, Rolerai, Sayumi, Shayumi, Diza, Lucy =)
Je to poměrně dlouhý, protože zase jednou byly nápady ;) Enjoy *_*
Shayumi se procházela po večerní Konoze. Odjakživa se jí líbila v západu slunce, ale ten bohužel dnes prošvihla. Pořád přemýšlela nad Claire.
"Jak se ta holka může zamilovat do vraha? Co je na nich tak sexy?" Slyšela své myšlenkové pochody. Ona s Claire bydlela v jednom bytě a poslouchat její sny o Sasorim bylo více než tragikomické. Nevěděla, co si o tom má myslet. Zvedla hlavu a prohlížela si hlavu Čtvrtého Hokageho. Vzpomněla si na dopisy, které jí už nějakou dobu chodí. Jak moc chtěla zjistit, kdo jí je píše. Připadla si jako v romantickém filmu, který ne a ne dojít k rozuzlení.
"Promiňte, slečno, není vám zima?" Ozval se hlas za ní. Lekla se tak moc, že s výkřikem vyskočila hrůzou. "Bože můj, omlouvám se. Nechtěl jsem vás vyděsit."
"Ale povedlo se vám to. Vidíte, mám husí kůži." Ukázala na svoji ruku Shayumi. Muž se rozesmál.
"Ještě jednou se omlouvám, jen jsem si myslel, že jste zamrzla, když jste se tak dlouho nehýbala."


S takovýma zkušenostma můžeš na pajdák!

6. ledna 2012 v 14:24 | Tifa |  Mluvím já
Noo takže tento týden bych označila jako... xDDDD Mooc zábavný =))
Naše třída byla na LVK, ale já tam nejela, takže sem šla do školy xDD V úterý to bylo fajn, protože nás tam bylo 5, ve středu to taky šlo, byli sme 3! Ale ve čtvrtek a dneska už jsem přišla sama xDD Pod svá křídla si mě vzala moje oblíbená profesorka, která nás má na biologii a chemii. Když sem nebyla s ní, tak sem byla v Déčku♥ A seděla sem před ním, před ním! *smile* xDD =))
Ale zpět - ta profesorka, jelikož jsem velice důvěryhodná osoba, tak mi dávala na opravování testy xD Takže sem opravila písemky naší třídy, další dvou prváků a ještě prománů xD Fun, fun, fun xDD
Opravila jsem asi 85 testů =)) Pak sme si povídali, prostě super profesorka xD