Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Duben 2012

Rozhodnutí! - New Povídka

29. dubna 2012 v 12:03 | Tifa
Okey, takže jsem se rozhodla! Dva články zpátky jsem se vás ptala na názory na novou povídku. Většina z vás mi to odkejvala xD Takže už mám napsaný první díl - muhehehehe! Ale pár věcí, které vám musím objasnit!

Hra o trůny - Game of Thrones

28. dubna 2012 v 11:21 | Tifa |  Music and Films
Když už tak netrpělivě čekám na čtvrtý díl druhé série - můžu jsem přidat nějakou tu informaci o mé zřejmě nejnovější posedlosti - a tou je seriál pod produkcí HBO - HRA O TRŮNY!!!
Ano, ano - opravdu epický seriál! Vtáhl mě do příběhu běhěm první půl hodiny prvního dílu a už je to součást mého myšlení! xD Kdo by to řekl? =))

Každopádně vám tu nebudu vypisovat všechyn moje pozantky, protože to by bylo na dlouho! Opravdu na dlouho! =))
...podle CSFD.cz

Brzy nashledanou - Kapitola Desátá

22. dubna 2012 v 11:22 | Tifa
*muhehehehe* Ach ty romance! Musím přiznat, že "sladčí" díl jsem snad nenapsala. xDDDD No, každopádně doufám, že si ho užijete, protože už tady tahle povídka nebyla nějakou tu dobu =))

BTW: Všimněte si, kolíkrát jsem v povídce napsala frázi: Víš co? !ale pozor - nebyl to záměr! xD


Lily:
Fred přešel ke dveřím, otevřel je a elegantně naznačil, abych ho následovala. Moje úvaha netrvala ani pět vteřin a už jsem vycházela ze dveří. Mlčky jsme prošli přes společenskou místnost, kolem dalších nebelvírských studentů, kteří, díky bohu, pro mě měli nejvíce pochopení, a hurá ke schodišti. Vplížili jsme se až k tajné chodbě, kterou jsme se dostali až do Prasinek. Docela dlouhá procházka, říkala jsem si, ale je pravda, že v Prasinkách nás nikdo nemůžu načapat.


2 otázky!!!!

15. dubna 2012 v 22:37 | Tifa
Okey - birgl prosím! *trrmtrrmtrrmtrrm* Zbláznila jsem se xD Místo toho, abych se večer učila Vodík a kyslík, sedla jsem si k počítači a začla si hrát! xDDD Zase jsem si něco vymslela, ale to nebudu prozrazovat zatím...
Pod perexem je 9 postav!!!! Jestli budete mít volnou chvilku - není to dlouhé - prosím přečtete si to! Chci znát váš názor! +přibydou tu samozřejmě i kluci♥ xDD
Otázka číslo jedna: Stáli byste o povídku s těmito postavami?
Otázka číslo dva: Jaká postava vás zaujala nejvíc??
Děkuju - moc bych si toho vážila *na vážno* xDD Merci =))

Hlašení *STRIKE*

15. dubna 2012 v 15:00 | Tifa |  Mluvím já
Hola hola!
Ano, vím, chvíli jsem tady nebyla, ale nějak mi došla inspirace... Někde musím nabrat zase! xD To víte, myslím furt na něco...ehm... jiného xD Kluk, škola, volejbal... rodinka, přátelé, ...televize xDDD
Prostě pořád je co na práci!

Coldplay - Charlie Brown

6. dubna 2012 v 12:12 | Tifa |  Music and Films
Co k tomuhle dodat? Není potřeba xD Prostě coldplay♥


*CHARLIE BROWN*

Stole a key

Tifa or Aerith 1. řada 11. díl

1. dubna 2012 v 18:42 | Tifa |  Tifa or Aerith
Muhehehehehe! Jsem šikulka největší! xD konečně jsem něco zase napsala! Rozhodla jsem se pro tuhle povídku - už tady dlouho nebyla atd... V průběhu týdne se tady asi ještě objeví Brzy nashledanou a možná *opravdu možná* Procházka do pekla =))
Doufám, že se bude líbit :) *jakože bude! xD*
"Postav se."
"Proč?" Ptala se blondýnka, ale už vstávala.
Genesis se k ní naklonil a…
….a sebral jí kousek smítka z jejich blonďatých vlasů. Rikku se smutně usmála a snažila se nedat najevo, že čekala něco úplně jiného. Znovu si sedla a už ze zamíchaného balíčku karet začala dělat hromádky. Genesis si sedl k ní a dál se drželi tématu.