Novinky:

Oneshot: Deja Vu

Konec paniky aneb VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ!!!

Prosím, nepiště mi sem reklamy - neodpovídám na ně!

NOW:
Frčím na: Workout!
Čtu (pročítám): Píseň ledu a ohně - Střet králů (ať žije Hra o trůny)
Potřebuju vidět: Všemocný, Sněhurka a lovec, Spáči
Poslouchám: RISE AGAINST! Foo Fighters, Three Days Grace apod... xD

Červen 2012

Achych ouvej! Opouštím Vás!

29. června 2012 v 14:35 | Tifa |  Mluvím já
Lidičky,
za poslední týden jsem skoro vůbec neměla přístup k netu, takže jsem nic nemohla napsat...
Teď je pátek a já jedu na tábor na 14 dní! Takže prosím, kdyby jste byli tak laskavý a neprohlásily mě nikde za mrtvou! ;)) xD Děkuji =))

Každopádně se vrátím 15. a hned začnu makat! xD Budu se snažit psát i na táboře, ale pak se mi to asi nebude chtít přepisovat xD No neva... xD

Tohle jsem tak trochu nezvládla... Mamina už mě honí, že musím dobalit, takže spěchám xD ...Ježiš, ani jsem neoběhla sb... Omlouvám se, až se vrátím tak to napravím!

Tož mějte se tady krásně a užijte si začátek prázdnin... Já se vrátím! :DDD A pamatujte: Nikdy nedělejte nic na poslední chvíli! xD

S pozdravem, Tifa

Procházka do pekla - Kapitola Jedenáctá

18. června 2012 v 10:00 | Tifa |  Povídka o Vás
Uff! A je to tady! Zase po dlouhé době jsem se rozhodla napsat další díl... A nebojte, bude tu nejspíš přibývat častěji ;))
Teď chci, abyste tohle všici přečeli!
Pár informací:
1. V tomhle díle jste VŠICHNI! Musela jsem se znova kouknout na vaše charaktery a vlastnosti a snažila jsem je ztotožnit s postavami v povídce. Každý tam má nějakou část... Někteří bohužel menší, ale je to přehled toho, kde budete v přístích dílech začínat!
2. Doufám, že od příštího dílu se dostanu k hlavní zápletce! Musím uznat, že dostat všechny postavy na stejné místo je docela těžké xDDD
3. Budu ráda, když si přečtete celý díl - i když je trochu delší - jde o to, abyste znali ostatní postavy!
4. Ako: Neboj neboj, nedělám z tvé postavy citlivou holčičku! xDDD Však uvidíš xDD
Zpráva pro Aoi!!! Pořád s tebou počítám neboj! :)) Akorát budeš až v dalším díle, okey??
5. No a to nejdůležitější!!! Budu ráda, když to nějak okomentujete :)) A ne jako - těším se na další díl - zkusit něco připsat: Co se vám líbí, co ne.. A ta :)) Děkuju
Tak končím s rozpravou, užijte si kapitolu ;))


Probouzela se pomalu a líně. Její fialové vlasy se povalovaly všude kolem. Když se Naminy konečně zvedla z postele, hned zamířila k zrcadlu. Pohled byl otřesný. Hlasitě si vzdychla a šla se rovnou umýt. Za patnáct minut vylezla obalená ve světlém županu a koukala po místnosti. Nebyl to moc přepych, ale bylo vidět, že Suna chce na své návštěvníky udělat dojem. Přesto se jí pokoj zdál poněkud prázdný. Postel, stůl se třemi židlemi, malá kuchyňka s lednicí a vysoká skříň.
Jak tak koukala, vzpomněla si na Gaaru. Zkontrolovala hodinky a ujistila se, že má ještě čas. Oblékla se a před osmou vyrazila ven.

Absolutely NO Idea

17. června 2012 v 11:01 | Tifa |  Mluvím já
Jooo! Tak myslím, že jste pochopily, že tohle je ten bezva nový lay! :)) Myslím, že název naprosto sedí - ale jak já říkám (říká to taky Enaily) JEDNODUCHOST nade vše!!! *_*
Líbí?? *blbá otázka* xD
Každopádně, co se navigace týče, jsem nic neměnila, takže všechno při starém!

Doufám, že jste si všimli toho horního boxu - ANO, je to tak, v 5 jedu do Francie, takže tu celý týden nebudu! :))
Musím přiznat, že se těším jak děcko - nikdy jsem tak daleko nebyla xDDD *ať žije slovensko*! =))

Co bych vám tak dalšího řekla? No, už asi nic - jdu se balit ** :D
Jo, už vím! Napsala jsem další díl Procházky - takže se tu někdy objeví *tajnůstkářka* xDD

Užijte si týden =))

Vaše Tifa

Brzy nashledanou - Kapitola Jedenáctá

14. června 2012 v 22:22 | Tifa |  Brzy nashledanou
*muhehehheh* Tak jsem to dokázala!!! xD Konečně jsem něco vyškrábala z té mé přiměřeně malé mozkovny... Je to bohužel jen tahle povídka, na Procházku si musím dát víc času. Ale do neděle tu to určitě bude, to se nebojte ;)) Tak a teď už další kapitola... Tentokrát věnována Enaily =))
Lilian:
Člověk by řekl, že už to může být jen lepší. Usmířila jsem se s Fredem, s Oliverem jsme se bavili jako normální lidi, ve famfrpále jsme vedli, známky byli lepší a lepší, na pěstouny jsem si rychle zvykla a na strýce už mi zbývaly jen ty krásné vzpomínky.
Jenže následující týden začal hrozivě.
Harry při zápase proti Mrzimoru spadl z koštěte a zničil si ho, mohli za to ti idiotští mozkomorové; v důsledku toho se provalilo, že Oliver chodí s Alicí Spinnetovou, což doslova ranilo George, nedalo se s ním mluvit; no a já zase našla v hlouby duše staré šrámy…


Co slovo, to perla.... nebo exkrement!

11. června 2012 v 13:22 | Tifa |  Mluvím já
Dobré poledne či, co to je zrovna teď xD
Dneska ráno mi bylo opravdi zle, což mě umřímně irituje, protože ostatní ze třídy jsou na školním výletě a já trčím doma! Né, že by mi to vyloženě vadilo - ten vejlet byl nic moc (Třídní je "trošičku" liberární) xDD Ale přece jenom - jsou to moji lidi! =))
Každopádně jsem si říkala, že bych mohla něco napsat, že?? Už dlouho plánuju Procházku do pekla a mám rozepsanou polovinu Brzy nashledanou! Takže tohle by se tady mohlo, co nejdřív objevit ;)
Taky mě napadl šílenej nápad - zase po dlouhé době bych si mohla udělat vlastní design! xDD *crazy idea* Poslední laye se mi moc líbily *asi proto, že nebyly ode mě* xD Ale něco vlastního by to zase chtělo! =) Uvidíme, co z toho vznikne xD


Hmm... Tak to by asi bylo všecko! ;)) Co vy? Nějaký nový plány?

BOHOVÉ!!!!!!!

4. června 2012 v 19:00 | Tifa |  Hablahabla
OU MAJ GAT!!!!!! Proboha!!!!! SAKRAAAAA!!!!! Právě jsem viděla 10. díl druhé série Game of Thrones!!!!! Jáááá umřu než bude další série!!! Já chcípnu nedočkavostí! Proboha!!!! *dýchá* *...dýchá* Prostě umřu!
Jakmile jsem se dodívala hned jsem musela ZAVOLAT *moc často někomu nevolám* kamošovi! Křčím tady už 10 minut přes celej byt! Oooo bože!!!! Já chcípnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

............Velice obsáhlí článek *STRIKE*
Tak jo, už jsem se uklidnila :)) Hůůůů to je teda drsný! Tak co bych Vám ještě řekla? No, jdu si lehnout a vzpomatovat se z toho všeho xDDD
Jak se máte vy? Máte taky nějakou takovou závislost jako já??? Doufám, že ne! Věř te - jednou nás to všechny STEJNĚ ZABIJE! :))


Piece!! =)))
Tifa

Dotaz! *very seriously*

3. června 2012 v 17:54 | Tifa |  Hablahabla
Zdravím lidi :))
Napadlo mě supr nápad - zeptat se Vás na pár otázek ohledně blogu!

Přesněji o povídkách: Je to spíš pro ty, kteří četli 2 a více mých povídek xD
Zajímalo by mě, jaká je vaše nejoblíbenější dílovka?
Nejoblíbenější jednodílovka?
A jaká je nejlepší povídka na blogu, co se děje a všecho týče? (z pohledu spisovatelek)

Strašně by mi vaše odpovědi a názory pomohli :)) Děkuju moc předem xD